Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 17. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ömer Ozan'ı Kurtarmak İçin Dükkanını...

Alev Alev 17. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ömer Ozan’ı Kurtarmak İçin Dükkanını Satıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 17. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Çelebi, Cemre’den intikam almak için önce, Ozan’ı hapse attırmayı planlar. Sonra Bülent’i bulup, tekrar Tomris’in karşısına çıkarır. Cemre, Çelebi’ye dur demek için onunla konuşmaya gider. Çelebi, Cemre’ye ona yardım eden insanların, onun yanında olduğu sürece başlarından bela eksik olmayacağını söyler. Alev Alev 17. bölüm ön izleme yayınlandı. Ömer, Ozan’ı kurtarmak için dükkanını satıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Ömer Ozan’ı Kurtarmak İçin Dükkanını Satıyor!

Alev Alev 17. bölüm ön izlemesinde; Ömer, Ozan’ı borçtan kurtarmak için dükkanını satıyor. Ozan, ona bunu kabul edemeyeceğini, hapse girip çıkabileceğini söylüyor. Ama Ömer, onun hapis yatmasına izin vermiyor.

İşte Alev Alev 17. bölüm ön izlemesi…

ALEV ALEV 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Cemre, Çelebi’nin Güneş’i sakladığı yeri bulup kızını alıp evine getirir. Güneş, o evden korksa da annesinden ayrılmak istemez. İskender, Çelebi’nin yaptığı duygu sömürüsüyle dolu basın açıklamasından onun öz abisi olmadığını, çöpte bulunan bebek olduğunu öğrenir.

Hemen gidip abisiyle yüzleşir. Onu parkta bulur. Çelebi, gözyaşları içinde İskender’e, her şeyin, annesinin bile onun olduğunu söyler. İskender, annesine gidip bunu neden kendisinden sakladığının hesabını sorar. Çelebi, Güneş’in Cemre’de olduğunu öğrenince doğruca onun evine gider.

Güneş’in gözleri önünde Cemre’nin boğazlayıp boğmaya çalışır. Daha sonra Cemre’ye tehditler savurup gider. Tomris, Rüya, Ömer, Ozan ve Cemre, bir araya gelip evi baştan yaratırlar. Velayet için görevliler Cemre’nin evine bakmaya gelirler. Görevliler Güneş’le de konuşur.

Cemre, işini garantiye alıp görevlilerle konuşur. Çelebi’nin, kendisine mecbur bırakmak için neler yaptığını anlatır. Ertesi gün Ozan’la Cemre, sonucu öğrenmeye gidiyor. Cemre, boşanma davası bitene kadar Güneş’in geçici velayetini aldığını öğrenip mutluluktan havalara uçar.

Güneş, mahalle ilk okuluna başlar. İskender, Ömer’e annesinin nerede ne halde olduğunu bildiğini ima eder. Ömer’de, İskender’in beş yıldır sakladığı Arzu’yu bulur. Çiçek’le birlikte oraya gidip onun iyi olduğunu öğrenir. Ömer, Çiçek’i İskender’in yanında gördüğünü Rüya’ya anlatır.

İskender, abisinin o çöpteki bebek haberini kendisinin yaptırdığını öğrenince, şirkette yönetim kurulunun başına kendisi geçmek ister. Abisine belediye başkanlığı zamanında yaptığı yolsuzlukların dosyasını önüne atıp, onun yenilmez olmadığını ispatlayacağını söyler. Çelebi, ilk kez yenilmenin öfkesini yaşar.

Alev Alev 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre’nin Yakınlarını Hedef Alıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar