Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre'nin Yakınlarını Hedef Alıyor!

Alev Alev 17. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çelebi Cemre’nin Yakınlarını Hedef Alıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 17. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Güneş’in, mahalle ilk okulundaki günü pek iyi geçmez. Cemre’nin kızını alması şerefine arkadaşları bir araya gelip bir kutlama düzenler. Birisi elindeki çakmakla yangın çıkarır. Alev Alev 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Çelebi, Cemre’nin yakınlarını hedef alıyor.

Perşembe Dizileri 2020

Çelebi Cemre’nin Yakınlarını Hedef Alıyor!

Alev Alev 17. bölüm 2. fragmanında; Çelebi, Cemre’den intikam almak için önce, Ozan’ı hapse attırmayı planlıyor. Sonra Bülent’i bulup, tekrar Tomris’in karşısına çıkarıyor. Daha sonra bir yangın çıkarıyor. Cemre, Çelebi’ye dur demek için onunla konuşmaya gidiyor. Çelebi, Cemre’ye ona yardım eden insanların, onun yanında olduğu sürece başlarından bela eksik olmayacağını söylüyor.

İşte Alev Alev 17. bölüm 2. fragmanı.

 

ALEV ALEV 16. BÖLÜM ÖZETİ!

Cemre, Çelebi’nin Güneş’i sakladığı yeri bulup kızını alıp evine getirir. Güneş, o evden korksa da annesinden ayrılmak istemez. İskender, Çelebi’nin yaptığı duygu sömürüsüyle dolu basın açıklamasından onun öz abisi olmadığını, çöpte bulunan bebek olduğunu öğrenir.

Hemen gidip abisiyle yüzleşir. Onu parkta bulur. Çelebi, gözyaşları içinde İskender’e, her şeyin, annesinin bile onun olduğunu söyler. İskender, annesine gidip bunu neden kendisinden sakladığının hesabını sorar. Çelebi, Güneş’in Cemre’de olduğunu öğrenince doğruca onun evine gider.

Güneş’in gözleri önünde Cemre’nin boğazlayıp boğmaya çalışır. Daha sonra Cemre’ye tehditler savurup gider. Tomris, Rüya, Ömer, Ozan ve Cemre, bir araya gelip evi baştan yaratırlar. Velayet için görevliler Cemre’nin evine bakmaya gelirler. Görevliler Güneş’le de konuşur.

Cemre, işini garantiye alıp görevlilerle konuşur. Çelebi’nin, kendisine mecbur bırakmak için neler yaptığını anlatır. Ertesi gün Ozan’la Cemre, sonucu öğrenmeye gidiyor. Cemre, boşanma davası bitene kadar Güneş’in geçici velayetini aldığını öğrenip mutluluktan havalara uçar.

Güneş, mahalle ilk okuluna başlar. İskender, Ömer’e annesinin nerede ne halde olduğunu bildiğini ima eder. Ömer’de, İskender’in beş yıldır sakladığı Arzu’yu bulur. Çiçek’le birlikte oraya gidip onun iyi olduğunu öğrenir. Ömer, Çiçek’i İskender’in yanında gördüğünü Rüya’ya anlatır.

İskender, abisinin o çöpteki bebek haberini kendisinin yaptırdığını öğrenince, şirkette yönetim kurulunun başına kendisi geçmek ister. Abisine belediye başkanlığı zamanında yaptığı yolsuzlukların dosyasını önüne atıp, onun yenilmez olmadığını ispatlayacağını söyler. Çelebi, ilk kez yenilmenin öfkesini yaşar.

Alev Alev 17. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cemre’nin Kutlamasına Gölge Mi Düşecek?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Vahit'i Hayata Küstüren Sebep Ne

Kırmızı Oda 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Vahit’i Hayata Küstüren Sebep...

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 32. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nihal, çocukluğunda yaşadıklarını anlatıyor. Sefer, doktor hanımla konuşup ona babasını...
Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…