Ana SayfaDizilerSevgili Geçmiş 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tesadüfler Onları Aşklarıyla Buluşturuyor!

İlgili Postlar

Sevgili Geçmiş 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Tesadüfler Onları Aşklarıyla Buluşturuyor!

Star Tv’nin yeni dizisi Sevgili Geçmiş 4. yeni bölümüyle yarın akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; İpek, fabrikada çıkan yangını Sinan’ın yaptığını düşünüp onun da babası gibi kötü olduğunu söyleyip üzerine yürür. Okan, paralarını alıp götüren Azra’nın yerine Çilem’den öğrenir. Cahide, hapisten çıkıp kızlarını bulmaya çalışır. Cemal ise Cahide’nin neden son anda kendisiyle evlenmekten vazgeçtiğini öğrenir. İpek, Azra ve Deren aşık oluyor. Tesadüfler onları aşklarıyla buluşturuyor.

Cuma Dizileri 2019

Tesadüfler Onları Aşklarıyla Buluşturuyor!

Sevgili Geçmiş 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Sinan, İpek’ten özür dileyip bu saçmalığa ara vermeyi teklif ediyor. İpek, Sinan’a karşı bir şeyler hissetmeye başlıyor. Deren’le Kenan, Azra ile Mahir’de yakınlaşmaya başlıyor. Azra, Okan’ın her yerde kendisini aradığını öğrenip ondan kaçıyor. Cahide ise hapisten çıkıp kızlarını aramaya koyuluyor.

İşte Sevgili Geçmiş 4. bölüm 2. fragmanı…

 

SEVGİLİ GEÇMİŞ 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Sinan, babasını öldürmek suçundan tutuklanır. İpek, Sinan’ın suçsuz yere tutuklanmasına gönlü razı olmaz ve o yüzüğü kendisinin düşürdüğünü söyler. Refik’le İpek, dışarıda tartışırken Sinan bilgisayardan Tekin’in kaybolduğu gecenin mobese kayıtlarını telefonuna kopyalayıp kayıtları siler. Azra’nın aklına bir fikir gelir ve İpek’te olan Tekin’in telefonuna gizli mesaj çeker.

İpek Akif komisere mesajı gösterip onun yaşadığını ama çok borcu olduğu için ortadan kaybolduğunu söyler. Tekin’in borçlarını temizlemek için İpek işin başına geçer. Refik, eski müşterilerinden yüzlü sipariş aldıklarını ve borcun üçte birini ödeyebileceklerini söyler. Herkes bir araya gelip siparişleri yetiştirir. Deren, Aras’la konuşup annesinden para istemesini söyler. Oda Aras’ın suçunu üstlenirse vereceğini söyler.

Bunları öğrenen Kenan, bir çanta dolusu para hazırlayıp İpek’e verir. Cahide, kızlarından uzak durması şartıyla Cemal’in evlenme teklifini kabul eder. Gülistan ise hapishanede Cahide’nin yanına gidip Cemal’in kızlarından uzak durmadığını söyler. Cemal, nikah memuruyla hapishaneye gider. Ancak, Cahide yüzüğü Cemal’in suratına fırlatıp gider. Okan, Çilem’in yerini bulur.

Nişanlısını öldürdüğü için bıçakla üzerine yürüyünce Cemal onu engel olur. Ondan değil onun parasını çalan Azra’dan intikam almasını söyler. Çilem’de Azra’nın yerini Okan’a söyler. İpek’in hazırladığı mallar ateşe verilir. Cemal, yangını geriden izler.

Sevgili Geçmiş 4. Bölüm Ön İzleme Yayında! Cemal Yine Yapıyor Yapacağını!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler