Ana SayfaDizilerSeversin 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asya'nın Tolga'yla Barışma Planı Ne?

İlgili Postlar

Seversin 18. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Asya’nın Tolga’yla Barışma Planı Ne?

Kanal D’nin sevilen dizisi Seversin, 18. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Tolga, Nazlı’nın partneri olduğunu öğrenince Selin’e çok kızar. Nazlı’ya, bunu yaparken Asya’nın üzüleceğini neden düşünmediğini sorar. Onun ise kimse umurunda olmaz. Tolga’nın kız kardeşi Asya’ya, babasının çok hasta olduğunu, onun tedavi olmayı kabul etmediğini, eğer Tolga konuşursa onu ikna edebileceğini söyler. Tolga, babasının çok hasta olduğunu öğrenip onun yanına gider. Seversin 18. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Asya’nın Tolga’yla barışma planı ne?

Pazartesi Dizileri 2022

Asya’nın Tolga’yla Barışma Planı Ne?

Seversin 18. bölüm 2. fragmanında; Tolga, Asya’nın kendisini terk etmesiyle doğum gününü yalnız geçireceği için üzülüyor. Hakan, Nazlı’nın kendisi hakkındaki düşüncelerini duyunca çok bozuluyor. Asya, Tolga ile barışmak için bir plan yapıyor ve konuşmak için onun yanına gidiyor.

İşte Seversin 18. bölüm 2. fragmanı…

SEVERSİN 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Asya’nın attığı imza Tolga’nın bütün hayatını etkiler. Asya, Tolga’nın haberi olmadan sözleşmeyi feshetmek için çabalarken Tolga’nın en mutlu anında bu sözleşme haberi magazine düşer. Olay Tolga ve Asya’nın hayatını kökünden sarsacak kadar büyük olur.

Asya, bir yandan Tolga etkilenmesin diye bu sözleşmeyi ne için yaptığını gizlerken diğer yandan Kudret’in kendisini kandırdığını düşünür ve peşine düşüp hesap sormak ister. Gerçekten Suzan’ın anlattığı gibi Kudret oğlunun kötülüğünü mü istiyordur? Bu soruların cevabını almak için gidip Suzan’la görüşür.

Asya’nın hem Kudret’ten hem de Suzan’dan dinlediği geçmiş hikayesi birbirinden farklı olur. Asya, Tolga’nın bugüne kadar annesinden dinlediği geçmişi bir defa olsun Kudret’ten dinlemesini sağlamak ister. Çünkü ona göre ortada büyük bir yalan döner.. Fakat o Tolga ve Kudret’i nasıl yan yana getirebileceğini henüz bulamamışken Tolga öğrendiği gerçekle belki de hayatının en büyük dibe vuruşunu yaşar.

Asya bilmeden arı kovanına çomak sokar ve Tolga’nın mutluluğu için yaptığı bu hamlesi sonunda kendisini de olumsuz etkiler. Nazlı’nın Hakan’la kaldığını öğrenen annesi onu eve döndürmek için uğraşır. Nazlı, eve dönmeyi kabul etmeyince annesi onu evlatlıktan ret eder.

Aynı şekilde Kadir’de gidip Nazlı’yı eve döndürmeye çalışır. Yine Nazlı, bildiğini okur. Gidip Selen’le bir anlaşma yapar. Tehdit üzerine kurulu anlaşma Tolga ile Asya’nın ayrılık haberinin üzerine işine yarar. Fırsat bilip Tolga’ya yeni bir proje teklifi götürür. Asya, yeni partneriyle diziye devam ederken Selen, Tolga’yla yeni projesini açıklar.

Tolga’nın partneri arabadan iner. Asya, karşında Nazlı’yı görünce şok olur. Tolga’nın da bu durumdan haberi olmadığı için oda büyük bir şok yaşar. Tolga ile Nazlı, yeni dizi projesi için fotoğraf çekimi yapar.

Seversin 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Tolga Babasının Çok Hasta Olduğunu Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler