Ana SayfaDizilerÜç Kız Kardeş 19. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan'ın Gerçekleri...

İlgili Postlar

Üç Kız Kardeş 19. Bölüm 2. Ön İzleme Yayında! Somer Türkan’ın Gerçekleri Öğrenmesini İstemiyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Üç Kız Kardeş, 19. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Türkan, Mine’nin konağa gelip yerleşmesiyle zor günler yaşar. Bu duruma daha fazla katlanamayan Türkan, Kiraz’ın babasının kim olduğunu öğrenmek ister. Mine’ye, Kiraz’ın babasının kim olduğunu sorar. Üç Kız Kardeş 19. bölüm 2. ön izleme yayınlandı. Somer, Türkan’ın gerçekleri öğrenmesini istemiyor.

Salı Dizileri 2022

Somer Türkan’ın Gerçekleri Öğrenmesini İstemiyor!

Üç Kız Kardeş 19. bölüm 2. ön izlemesinde; Somer, Mine’nin eve gelişiyle Türkan’ı iyice ilgisiz bıraktığını düşünüyor. Türkan’ın Somer’e kırgın olması ikili arasında soğuk rüzgarlar estiriyor. Ancak Somer, Türkan’ın gönlünü almak için büyük çaba sarf ediyor.

İşte Üç Kız Kardeş 19. bölüm 2. ön izleme…

ÜÇ KIZ KARDEŞ 18. BÖLÜM ÖZETİ! 

Somer, Mine ve bebeğiyle eve gelir. Türkan, Mine’nin kocası tarafından darp edildiğini zannedip evini ona açar. Rüçhan, Mine’nin eve gelmesinden hiç memnun olmaz. Her fırsatta onun yaptığını yüzüne vurur. Türkan ise, Mine’ye destek olmaya çalışır. Mustafa, babasını sıkıştırıp ondan soy adını ister.

Fabrikada işe başlayan Mustafa, Türkan’ı geriden seyredip ona hayranlıkla bakar. Bir gün onunla karşılaşıp konuşmak ister. Türkan ise, evli olduğunu yakışık almayacağını söyleyip onun teklifini ret eder. Mine, evde öyle şeyler yapıyor ki orada kalıp Türkan’ı evden kaçırmayı planlar.

Nesrin, bebek çantası yapıp Fatih’in karısının doğum yapacağını hatırlar. Ona çanta yaptığını zanneder. Derya, Fatih’in kızı olduğunu öğrendikten sonra Sadık’a hiçbir şey söylemez ve içten içe onlara düşman olur. Erkek arkadaşına birlikte ev tutmayı teklif eder.

Ama iş onun planladığı gibi olmaz. Somer, Mine’nin tavırlarından rahatsız olup ondan evi terk etmesini ister. Mine ise, son ana kadar evi terk etmek istemez. Türkan, gerçeği öğrendikten sonra onun evi terk edeceğini ve kendisinin o evde Somer’le birlikte olacağını tahmin eder.

Rüçhan, her fırsatta Mine’ye evli bir kadınken başka bir adamdan çocuk yaptığını ve onu istemediğini söyler. Türkan ve kardeşleri arkadaşlarıyla sahilde piknik yapmak için buluşur. Orada sessiz sinema oynarlar. Serdar, Dönüş’ü sevdiğini seçtiği filmle ifade eder. Derya ise, Hakan’ın ayrılmak istediğini o sessiz sinema oyununda öğrenir.

Üç Kız Kardeş 19. Bölüm 1. Ön İzleme Yayında! Türkan Mine İle Somer Arasındaki Bağı Öğrenmeye Çalışıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler