Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Seni Çok Bekledim 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kadir Ayliz'in Cemal'in Kızı...

Seni Çok Bekledim 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kadir Ayliz’in Cemal’in Kızı Olduğunu Öğreniyor!

-

Star Tv’nin yeni gözde dizisi Seni Çok Bekledim, 8. yeni bölümüyle 19 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Meryem, Erol’la tesadüfen karşılaşmış gibi yapıp onunla arkadaş olur. Hasan, mahkemede suçu üstlenir. Erol, vurulma olayında Selo’nun suçu olmadığına dair ifade verir. Kadir ile Ayliz, evlenme kararı alır. Nikah günü Kadir, Sibel’le Cemal’in yakın olduğunu öğrenir. Seni Çok Bekledim 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Kadir, Ayliz’in Cemal’in kızı olduğunu öğreniyor.

Cuma Dizileri 2020

Kadir Ayliz’in Cemal’in Kızı Olduğunu Öğreniyor!

Seni Çok Bekledim 8. bölüm 1. fragmanında; Kadir, gerçekleri öğrenmeden nikahına geç kalma uğruna Sibel’i bırakmıyor. Sibel, Cemal’le yıllar önce ilişkisi olduğunu söylüyor. Kadir, onu zorlayınca Ayliz’in Cemal’in kızı olduğunu itiraf ediyor. Ayliz, Kadir’in nikaha gelmeyeceğinden ümidi kestiği anda o geliyor.

İşte Seni Çok Bekledim 8. bölüm 1. fragmanı…

SENİ ÇOK BEKLEDİM 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Selo, annesinin kendisini ihbar etmesiyle tutuklanır. Kadir, oraya gittiğinde polisler onu bulmuş olur. Umut’u alıp, Selo’nun gidişine baka kalır. O kargaşada Umut, ortadan kaybolur. Kadir, Umut’un kaybolmasıyla çok telaşlanır ve Ayliz’le birlikte onu aramaya başlar.

Umut, bulunuyor ve Kadir’e amca diye sarılır. Erol, savcıya ifade vermeye gider. Cemal, ikide bir onun ifadesine müdahale eder. Ama Erol, vurulduğu gece Selo’yu, kendisinin oraya çağırdığını ve ilk silahı kendisinin çektiğini söyler. Cemal, Erol’un öyle ifade vermesine çok kızar.

Erol, zaten karısı ölmüş birini bir de çocuğundan ayırmak istemediğini söyler. Selo’nun mahkemesi olur. Hasan, mahkemede ifadesini değiştirip Zahide’nin ölümüne kendisinin sebep olduğunu söyler. Bu arada Meryem, Erol’u takip edip onu bir barda bulur. Onunla tesadüfen karşılaşmış gibi yapıp yakınlaşır. Erol’a, telefon numarasını verir.

Erol, onu arar ve Meryem, onu konuşturup ağzından laf almaya çalışır. Ama o, Meryem’e aşık olur. Kadir, Ayliz’e evlenme teklif eder. Ayliz, evlenme teklifini kabul eder. Ancak, sade bir nikah ister. Kadir, Sibel’i araştırmaya başlar. Onun, Cemal’le sürekli irtibatta olduğunu ve kaldığı evin kirasını onun ödediğini öğrenir.

Mihre, Ayliz ile annesini yemeğe davet eder. Cemal’e de, Ayliz’in annesinin Sibel olduğunu söyler. Ayliz’in kızı olduğunu öğrenen Cemal, soluğu Sibel’in yanında alır. Ama Sibel, Ayliz’in onun kızı olduğunu inkar eder. Onun babasının başka biri olduğunu söyler. Ayliz gelinliğini, Kadir’de damatlığını giyer.

Kadir, Sibel’in yerini öğrenir ve hemen onun yanına konuşmaya gider. Ona, gerçekleri anlatmadan o evden çıkamayacağını söyler. Ayliz, gelinlikle kala kalır.

Seni Çok Bekledim 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Kadir Ayliz’i Terk Mi…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

necip-memili

Necip Memili Bilinmeyenlerini Anlattı

0
Sevilen oyuncu Necip Memili ReTouch dergisinin Nisan sayısına konuk oldu ve bilinmeyenlerini anlattı. Oyuncu “8 aylık bir kız çocuğum var. Ve fark ettim ki...
demet-akbag

Demet Akbağ ‘dan Samimi Açıklamalar

gulcin-katircioglu

Ünlü Oyuncu Gülçin Santırcıoğlu ‘dan Acı Haber