Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Seni Çok Bekledim 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kadir Kendi Nikahına Yetişebilecek...

Seni Çok Bekledim 7. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Kadir Kendi Nikahına Yetişebilecek Mi?

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Seni Çok Bekledim, 7. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Selo, tutuklanır. Umut, Kadir’den kendisini bırakmamasını ister. Ama Kadir, onu kaybeder. Selo’nun tutuklanmasıyla Erol, kendisini barlara atar. Meryem, orada onun karşısına çıkar. Erol, Meryem’i görünce onu Zahide zannedip şok olur. Cemal, Ayliz’in kendi kızı olduğunu anlar. Seni Çok Bekledim 7. bölü 2. fragmanı yayınlandı. Kadir, kendi nikahına yetişebilecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Kadir Kendi Nikahına Yetişebilecek Mi?

Seni Çok Bekledim 7. bölüm 2. fragmanında; Kadir, daha fazla beklemek istemez ve Ayliz’e evlenme teklif eder. İkilinin düğün hazırlıkları başlar. Meryem, Selo’nun görüşüne gider ve Erol’u avucunun içine aldığını söyler. Erol, Selo’nun kendisi yüzünden bir kişinin hayatıyla daha oynamak istemediğini söyleyip polise her şeyi itiraf etmek ister. Ama Cemal, ona engel olur. Kadir, Sibel’i bulup onunla konuşmak istediğini söyler. Ayliz, Kadir’in geç kalmasıyla panik olmaya başlar.

İşte Seni Çok Bekledim 7. bölüm 2. fragmanı….

SENİ ÇOK BEKLEDİM 6. BÖLÜM ÖZETİ!

Ayliz, bir ikiz kardeşi olduğunu öğrendikten sonra annesiyle yüzleşir. Annesi, ikiz kardeşinin öldüğünü söyler. Ayliz, onun sözlerine inanamaz. Cemal, Erol’u yaralı bir şekilde bulup hastaneye kaldırır. Bunu duyan Kadir ile Ayliz’de, hastaneye koşur.

Ameliyata alınan Erol’a, kan lazım olur. Nadir bulunan kan Ayliz’in kanıyla tutar. Ayliz, Erol’a kanını verip onun hayatını kurtarır. Bu arada Selo, oradan kaçar ve ne yapacağını nereye gideceğini bilemez. En sonunda Kadir’i arayıp, polise teslim olacağını ancak, son bir kez oğlunu görmek istediğini söyler.

Ayliz, Selo’nun oğlunu alıp dışarı çıkarır. Kadir’le birlikte Selo’ya götürüp oğlunu gösterir. Selo, oğluna bir süre ceza alacağını anlatır. Oğlu ondan ayrılmak istemeyince, onu alıp kaçar. Kadir, Selo’nun arkasından iki kişinin onu takip ettiğini görür ve bu olayda Cemal’in parmağı olduğunu anlar.

İsmet’in kızı, Cemal’e gönderdiği videoyla onu tehdit etmeye devam eder. Cemal, bu videoyu kendisine gönderenin kim olacağını düşünmeye başlayıp, Songül’e kayın pederinin öldüğü gün, ondan başka mutfağa kimlerin girdiğini sorar. Songül, işten ayrılmak ister. Ama kabul edilmez.

Cemal, İsmet’ten Selo’nun yerini öğrenmesini ister. Erol kendisine geldiğinde abisine, Selo’yu cam eve kendisinin çağırdığını ve ölmek istediğini söyler. Kadir, yinede Selo’nun bunu yapmasını kabul etmez. Selo ile oğlu, sokaklarda kalır. Yardımlarına Meryem, yetişir ve onları evine götürür.

Abisinin tehdit edildiğini ve suçu kabul etmek zorunda olduğunu anlayan Meryem, Selo’nun ortadan kaybolmasına yardım etmek ister. Ancak, Umut’un ateşlenmesi işleri karıştırır. Selo, oğlunu doktora götürmek için annesinden yardım ister. Kadir, Selo’nun yanına gitmek için yola koyulur. Ancak ondan önce polisler Selo’yu yakalar.

Seni Çok Bekledim 7. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Kadir Umut’u Kaybediyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar