Magazin Haberleri » Diziler » Sen Çal Kapımı 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Eda’nın Öpmesi Serkan’ın İşine Geliyor!
Eda'nın Öpmesi Serkan'ın İşine Geliyor
Eda'nın Öpmesi Serkan'ın İşine Geliyor

Sen Çal Kapımı 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Eda’nın Öpmesi Serkan’ın İşine Geliyor!

Fox Tv’nin yeni dizisi Ben Çal Kapımı 2. yeni bölümüyle 15 temmuz çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin ilk bölümünde; Üniversite son sınıfta yüzde yüz burslu okuyan Eda’nın bursu kesilir. Bursunu kesen Serkan Bolat’ın üniversiteye konuşmacı olarak katıldığını öğrenen Eda, onu kelepçeleyip adeta rehin alır. Serkan, tesadüfen ikinci kez karşılaştığı Eda’yı eski sevgilisi ve arkadaşlarına sevgilisi olarak tanıştırır. Eda’da sevgilisinin kendisinden ayrıldığını ve Serkan’la çıkan dedikodulara inanmadığını söyleyince herkesin için gidip Serkan’ın dudağından öper. Sen Çal Kapımı 2. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Eda’nın öpmesi Serkan’ın işine geliyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Eda’nın Öpmesi Serkan’ın İşine Geliyor!

Sen Çal Kapımı 2. bölüm 1. fragmanında; Eda’nın gidip Serkan’ı öpmesiyle artık ikilinin sevgili olduğuna herkes inanıyor. Serkan’ın annesi ise oğlunun bu ilişkisine onay vermiyor. Eda’nın arkadaşları onun Serkan’dan ne kadar nefret ettiğini bildikleri için onların sevgili olduklarını ilan etmelerine çok şaşırıyorlar.

İşte Sen Çal Kapımı 2. bölüm 1. fragmanı…

SEN ÇAL KAPIMI 1. BÖLÜM ÖZETİ!

Bursunun kesildiğini öğrenen Eda, halasıyla çiçekçilik yapmaya başlar. Eda. devamsızlıktan okuldan atıldığını öğrenir. Mezuniyet günü için okula giden Eda, hocasından okula geri alındığını ama burs parasını kendisinin ödemesi gerektiğini öğrenir. Burs parasını ödeyecek günü olmayan Eda, Serkan Bolat’ı düşman olarak görür.

Serkan Bolat, konuşmacı olarak okula gider. O konuşmaya başlayınca Eda, durmadan onun sözünü kesip bursunun kesildiğini söyler. Serkan, şirketi arayarak burs verdikleri öğrencilerden burcu kesilen olup olmadığını sorgular. Ama bursu kesilen öğrenci olmadığını öğrenince Eda’nın ne yapmak istediğini anlayamaz.

Serkan, eski sevgilisi Selin’in nişanlanacağını birde üzerine kendisine davetiye gönderdiğini öğrenir. Davetiyenin içinden kelepçe çıkar ve kelepçeyi koltuğa atar. Eda. Serkan’ın arabasını boydan boya çizer. Arabanın içinde olan Serkan, çıkar ve ikili tartışmaya başlar. Eda, koltukta duran kelepçeyi Serkan’ın ve kendi bileğine bağlar.

İkili kelepçeden kurtulduktan sonra Serkan, muhasebe müdürünün gerçekten Eda’nın bursunun kesildiğini öğrenir. Eda, arkadaşının yerine hostes olarak özel uçakta çalışmaya gider. Uçakta seyahat edenin Serkan Eda’yı karşısında görünce çok şaşırır. Serkan, Selin’in nişanını Gökçe adaya gider. Canlı olarak yayınlanan nişana katılır. Nişanı erken terk edince Selin ve diğer davetliler Serkan’ı tekrar nişana çağırmaya peşinden giderler.

Serkan, Eda’nın yanındayken onlar yanına gelir ve onu herkese yeni sevgilisi olarak tanıtır. Seyfi, yeni bir sevgili bulup Eda’dan ayrılmak istediğini söyler. Eda’da Serkan’la arasında çıkan dedikodudan dolayı onun ayrılmak istediğini zannedip o olayın gerçek olmadığını söyler. Seyfi’de zaten o dedikoduya inanmadığını ‘O kim sen kimsin’ sözlerini duyan Eda, gidip herkesin içinde Serkan’ı dudağından öper.


Sen Çal Kapımı 2. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sen Çal Kapımı 1. Bölümde Neler Oldu?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

MasterChef 2020'nin İlk Sekiz Yarışmacısı Belli Oldu

MasterChef 2020’nin İlk Sekiz Yarışmacısı Belli Oldu! Yarışmada Ana Kadroya Giren Son İki Yarışmacı Kim?

Tv 8 ekranlarının büyük bir beğeniyle izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 9 Ağustos 2020’de yayınlanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir