Ana SayfaDedikoduSelen Görgüzel'in Güzellik Sırrını Duyanlar Şaşkına Döndü!

İlgili Postlar

Selen Görgüzel’in Güzellik Sırrını Duyanlar Şaşkına Döndü!

Güzelliği ve fit fiziğiyle son dönemlerin en popüler isimlerinden biri olan Selen Görgüzel’in güzellik sırrını duyanlar şaşkına döndü! İşte Görgüzel’in herkesi hayerete düşüren güzellik sırrı;

8 Senelik Evlilik 10 Dakikada Bitti

Hamdi Alkan ile Selen Görgüzel’in 2014 yılında başlayan evliliği geçtiğimiz aylarda bitmişti. Avukatı aracılığıyla Beykoz Aile Mahkemesi’ne başvuran 55 yaşındaki yönetmen, eşine ‘evlilik birliğinin temelinden sarsılması nedeniyle anlaşmalı’ boşanma davası açmıştı. Beykoz Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Hamdi Alkan, avukatı Fahrettin Cem Keser ile katılmıştı. Selen Görgüzel de avukatı Şeyda Yıldırım ile duruşmada hazır bulunmuştu.

Gizlilik kararının olduğu duruşma 10 dakika sürdü. Duruşma salonundan ilk çıkan Görgüzel, gözyaşlarına hakim olamadı. Bunu gören Alkan, boşandığı eşinin yanına giderek, bir süre konuşmuştu.

Emre İsmini Sildirdi

Ardından nüfusta ‘Selen Emre’ olan isminin düzeltilmesi için dava açan ünlü isim, ‘Emre’ ismini kullanmadığını ve erkek ismi olması nedeniyle resmi işlemlerde sıkıntı yaşadığını belirtmişti.

İstanbul Asliye Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmaya Selen Görgüzel ve avukatı Şeyda Yıldırım ile nüfus müdürlüğü temsilcisi katılmıştı. Mahkeme, Görgüzel’in talebini haklı buldu ve nüfusta ‘Selen Emre’ olan isminin ‘Selen’ olarak düzeltilmesine karar vermişti.

Sahilde Spor Yaptı

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da sezonu açan Selen Görgüzel, son olarak meslektaşı Korcan Kol ile birlikte Çeşme’de yer alan ünlü bir plajda objektiflere takıldı. İkiliye, ünlü marka danışmanı ve fotoğrafçı Selim Akar da eşlik etti.

Selen Görgüzel’in Güzellik Sırrını Duyanlar Şaşkına Döndü!

Selen Görgüzel, son olarak Nişantaşı Citys’te görüntülendi. Yaz sezonunu Bodrum’da ve İstanbul’da sahne alarak geçirdiğini söyleyen Selen Görgüzel, İstanbul’a gündem yaratacak bir kişisel cilt bakımı yaptırmak için geldiğini söyledi. Özel bir klinikte sünnet çocuklarının sünnette kesilen derilerinden elde edilen kök hücrelerden yapılan karışımı cilt estetiğinde kullandığını söyleyen Selen Görgüzel şöyle konuştu:

Anlatsam inanmazsınız, böyle bir yöntem gelişmiş, sünnet artıklarından elde edilen kök hücreler cilde çok iyi geliyor, bende bu yöntemle cilt bakımı yaptırdım, bu sistem tamamen hukuksal ve tüm izinleri de alınmış.

“Hamdi Beni Silmiş”

Hamdi Alkan ile boşanmanın ardından hiç konuşmadıklarını söyleyen Selen Görgüzel, “Hamdi beni Instagram’dan silmiş, engellemiş. Ben gayet medeni şekilde ayrıldığımızı düşünüyordum ama galiba öyle olmadı” dedi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler