Cuma, Nisan 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Sefirin Kızı 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat Sancar'ın Ailesinden Kiminle Anlaşıyor!

Sefirin Kızı 47. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat Sancar’ın Ailesinden Kiminle Anlaşıyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 47. yeni bölümüyle 5 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yahya, Bora’nın Elvan’ın erkek arkadaşı olduğunu öğrenir. Sancar, kaçmak zorunda kalır. Mavi ona, inanır ve gidip Sedat’la, Sancar’ı şikayet etmemesi karşılığında bir anlaşma yapar. Kavruk, vurulur. Sedat’ın arabası yoldan çıkıp kaza yapar. Sefirin Kızı 47. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Sedat, Sancar’ın ailesinden kiminle anlaşıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Sedat Sancar’ın Ailesinden Kiminle Anlaşıyor!

Sefirin Kızı 47. bölüm 1. fragmanında; Mavi, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılıyor. Sedat, Mavi gözünü açınca yine Sancar’la tehdit ediyor. O ise, o kaderi değiştirdiğini söylüyor. Halise, Mavi’nin eski kocasının arabasında kaza yaptığını öğrenince gidip onu tehdit ediyor. Sedat, Sancar’ın ailesinden biriyle anlaşma yapıp el sıkışıyor.

İşte Sefirin Kızı 47. bölüm 1. fragmanı…

SEFİRİN KIZI 46. BÖLÜM ÖZETİ! 

Yahya, Bora ile Elvan’ı şakalaşırken görüp öfkeyle dükkana girer. Bora’nın üzerine yürüyünce Elvan araya girer ve onun erkek arkadaşı olduğunu söyler. Yahya, üzgün bir şekilde dönüp gider. Halise, soruşturma süresince hapse atılacağını öğrenir. Avukat, Halise’nin rahatsızlığını öne sürüp tutuksuz yargılanmasını ister.

Sedat, kanlar içinde yere yığılır. Sancar, elinde bıçakla kala kalır. Mavi, ona inandığını ama olayı çözene kadar kaçmasını söyler. Sancar, kaçıp bir yerde saklanır. Onun nerede olduğunu bilen Kavruk, Mavi’ye ata binmeyi öğretir. Mavi, Gece’yle birlikte Sancar’ın yanına gidip ona erzak götürür.

İkili o geceyi birlikte geçirir. Güven’in adamları Mavi’yi takip ettirir. Sedat, Mavi’yle pazarlık yapabilmek için polise ifade vermez. Elvan, Halise’nin yanına gidip onunla yüzleşir. Ona bir sevgilisi olduğunu da söyler. Daha sonra Bora’nın yanına gidip, ona aslında kısır olmadığını öğrendiğini söyler.

Mavi, Kavruk’tan Sancar’a bir ses kaydı gönderir. Sancar, kendisi ve Melek için Mavi’nin Sedat’la anlaşma yapacağını öğrenir. Mavi, Sedat’ın yanına gidip onunla birlikte olmayı kabul eder. Sedat, Mavi’yi de alıp arabayla yola çıkar. Onu götüreceği yerden kaçamayacağını ve sadece kendisiyle olacağını söyler.

Güven’in adamları Sancar’ın yerini bulur. Kavruk, Sancar’ı kurtarmak için siper alır ve kendisi vurulur. Sancar, Kavruk’u hastaneye yetiştirmek ister. O ise, kendisini bırakıp Mavi’yi kurtarmasını ister ve kendinden geçer. Mavi, Sedat’la gitmektense ölmeyi tercih edeceğini söyleyip direksiyonu kırar.

Sefirin Kızı 47. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sancar Mavi’yi Kurtarabilecek Mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nalan'ın Annesinden Gördüğü Eziyet Bitmiyor

Camdaki Kız 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan’ın Annesinden Gördüğü Eziyet...

0
Kanal D'nin yeni dizisi Camdaki Kız, ilk bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Rafet, oğlunun hala Cana ile görüştüğünü öğrenip onu Yasemin'le beş...