Pazar, Nisan 18, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Maraşlı Dizisinden Kötü Haber Geldi!

-

Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Maraşlı’nın 13. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin son bölümünde; Maraşlı, Azer’den sonra Sadi’yi de öldürür. Hilal, Maraşlı’yı kaçırtıp bir hafta boyunca işkence ettirir. Kızıyla tehdit edilince Maraşlı, görevine geri dönmeyi kabul eder. İlhan, uyuşturucu kaçakçılığı için zorlanır. Maraşlı’nın geri döndüğünü öğrenen Mahur, onun evine gider. Mahur, Hilal’i karşısında görünce şok olur. Maraşlı dizisinden kötü haber geldi.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Maraşlı dizisinin bu hafta yeni bölümü yayınlanmayacağı, dizinin baş rol oyuncu Burak Deniz’in korona virüse yakalandığı için çekimlerin durdurulduğu haberi geldi. 15 gün karantinada kalacak olan Burak Deniz, sağlık durumuna göre sete geri dönebilecek.

MARAŞLI 12. BÖLÜM ÖZETİ!

Maraşlı, kendisine kurulan pusudan sağ kurtulup Sadi’yi yakalar. Savaş, tüm malların yerini bilen Sadi’nin ölmesini istemez. Ancak Maraşlı, onu öldürür. Hemen Savaş, oradan kaçıp Maraşlı’nın elinden kurtulur. Necati, kardeşiyle buluşmak için yeni bir mekan ayarlar. İkili orada buluşur.

Hilal, görevini bıraktığı için Maraşlı’yı aldırıp bir hücreye kapattırır. Maraşlı, günlerce bir hücrede işkenceye maruz kalır. En sonunda pes eder. Eski eşi olan Hilal, Maraşlı’nın bu davranışından dolayı operasyona baştan başlamak zorunda kaldıklarını söyler. Ayrıca, kızının can güvenliğini sağlayamadığı için Maraşlı’yı kızını ona vermemekle tehdit eder.

Maraşlı, mecbur kalıp görevine geri döner. Tezel ailesinin içindeki haini bulmak için işe koyulur. Mahur ise, hastaneden çıkar. Maraşlı’nın gittiğini öğrenip üzülür. İlhan, tam kaçmak üzereyken polisler onu Okan’ın cesedini teşhis etmesi için morga götürür. Savaş, elindeki görüntülerle İlhan’ı tehdit edip uyuşturucu sevkıyatı yapmaya zorlar.

İlhan, sevkıyattan önce bir çanta dolusu para alır. Maraşlı’yla buluşup ona durumu anlatır. Ona, malların yerini söyler. Maraşlı, Savaş’ı zor durumda bırakmak için malların bir kısmını alıp yok eder. Suç, Savaş’ın üzerine kalır. Maraşlı, düzenlediği baskında Savaş’la Necati’nin saklandığı yeri bulur.

Onun gelmesiyle Necati ile Savaş kaçar. Ama Necati, elindeki içki kutusunu yere düşürür. Maraşlı, Hilal’in yanına gidip evdeki hainin Necati olabileceğini söyler. Hilal, kızını Maraşlı’nın evine getirir. Mahur, Maraşlı’nın abisiyle konuştuğunu duyup hemen onun evine gider. Ama kapıyı Hilal açar.

 Maraşlı 13. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Mahur Hilal’i Karşısında Görünce Şok Oluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Züleyha Feci Bir Kaza Geçiriyor

Bir Zamanlar Çukurova 93. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Züleyha Feci Bir...

0
Atv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 93. yeni bölümüyle 22 nisan perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Fikret, afişleri gördükten...