Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Sefirin Kızı 46. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mavi Sedat'tan Kurtulmak İçin Ölümü...

Sefirin Kızı 46. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mavi Sedat’tan Kurtulmak İçin Ölümü Göze Alıyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 46. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sancar, elinde bıçakla kala kalır. Sedat, kanlar içinde yere yığılır. Oradaki herkes Sancar’ın, Sedat’ı bıçakladığını düşünür. Sancar, kendisini kimseye inandıramayınca kaçmak zorunda kalır. Mavi, Sancar’a yardım edecek mi? Sefirin Kızı 46. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mavi, Sedat’tan kurtulmak için ölümü göze alıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mavi Sedat’tan Kurtulmak İçin Ölümü Göze Alıyor!

Sefirin Kızı 46. bölüm 2. fragmanında; Sancar, kaçak hayatı yaşıyor. Mavi, bu arada onu kurtarmak için uğraşıyor. Kavruk, Sancar’ı korumaya çalışırken vuruluyor. Mavi, Sedat’la konuşmak için onun arabasına biniyor. Ama onu ikna edemeyince arabanın direksiyonunu uçuruma çeviriyor.

İşte Sefirin Kızı 46. bölüm 2. fragmanı…

SEFİRİN KIZI 45. BÖLÜM ÖZETİ!

Halise, Ahmet’e darp ettirme suçundan adamıyla birlikte göz altına alınır. Yahya, Dudu’yla evlenmekten vazgeçtikten sonra Sancar’la konuşur. Ona Dudu’nun karnındaki bebeğin kendisinden olmadığını söyler. Dudu, üzüntüden bebeğini kaybeder.

Sancar, annesini kurtarmak için Ahmet’in şikayetini geri almasından başka çaresi kalmaz. Kavruk’u gönderip onu eve çağırır. Ahmet’e, annesinin yaptığı şeyin doğru olmadığını, annesinin ona yaptığının aynısını içi rahatlayacaksa kendisine yapmasını söyler. Ahmet, Dudu’yla konuşmak ister.

Yahya, artık Dudu’yla arasında bir şey olmadığını konuşabileceklerini söyler. Dudu Ahmet’e, onun yüzünden bebeğini ve sevdiğini adamı kaybedip yapayalnız kaldığını, onu istemediğini söyler. Elvan, olanları duyduktan sonra eve gelir.

Yahya Elvan’a, kendisinin kısır olduğunu, onun anne olabileceğini, annesinin bunu kendisinden sakladığını söyler. Elvan, yıllardır boş yere kısır gelin olarak dışlandığını anlar. Sedat, Sancar’a Mavi’nin anneannesini öldürme suçundan yargılandığı dosyayı ona verir.

Sancar’ın kafası karışır. Ama Mavi’den gerçekleri duyunca ona inanır. Melek, babasıyla Mavi’nin evlendiğini öğrenir. Durumu olgunlukla karşılayıp, onlardan düğünlerine kendisini çağırmadığı için kızar. Melek, artık Mavi’yi annesi olarak görür ve ona ‘Anne’ demeye başlar.

Elvan ile Bora, sevgili olur. Yahya, eline bir buket çiçek alıp Elvan’ın gönlünü alıp yalvarmak için onun dükkanına gider. Ama orada Elvan’la Bora’yı samimi bir şekilde görünce yıkılır. Sancar ile Mavi, Melek’i birlikte okula bırakır. Sedat, onları takip ediyor ve Melek’in Mavi’ye, ‘anne’ dediğini duyar.

Onların karşısına geçip Sancar’ın kendisine saldırması için elinden geleni yapar. Oda, üzerine yürüyünce kendini bıçaklayıp, bıçağı Sancar’ın eline verir. Sancar, onun kendi kendisini bıçakladığını bilir. Ancak etraftakiler Sancar’ın elinde bıçakla görür.

Sefirin Kızı 46. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sancar Kaçmak Zorunda Kalıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ateş İpek'e Kur Mu Yapıyor

Hekimoğlu 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş İpek’e Kur Mu Yapıyor?

0
Kanal D'nin sevilen dizisi Hekimoğlu, 45. yeni bölümüyle 13 nisan salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Memoli, Ateş'e benzemek istemediği için işinden istifa...
Pop ‘un Kraliçelerinden Beğeni Yağmuru.

Pop ‘un Kraliçelerinden Beğeni Yağmuruna Tutuldu…

ramazan

Ramazan ‘ı Sağlıkla Geçirmeyi Sağlayacak 5 Öneri