Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Görevini Bırakmak İsteyince İşler Karışıyor!

Maraşlı 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maraşlı Görevini Bırakmak İsteyince İşler Karışıyor!

-

Atv’nin gözde dizisi Maraşlı, 12. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Maraşlı, Mahur’dan ayrılmanın acısını çeker ve kendisinin birini sevdiği zaman herkesin ona düşman olduğunu düşünmeye başlar. Mahur, hastaneden çıkıp Maraşlı’nın evinin önüne gidip onu, geriden izler. Maraşlı 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Maraşlı, görevini bırakmak isteyince işler karışıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Maraşlı Görevini Bırakmak İsteyince İşler Karışıyor!

Maraşlı 12. bölüm 2. fragmanında; Mahur, Maraşlı’yla ilk karşılaştıkları yerde buluşmak istiyor. Maraşlı, Mahur’u bırakmamak için görevini bırakmak istiyor. Ancak, emir aldığı kişi Zeliş’in annesi olduğu ortaya çıkıyor ve kızıyla Mahur’un aynı evde yaşamasını istemediğini söylüyor. Maraşlı, büyük bir çıkmazda kalıyor.

İşte Maraşlı 12. bölüm 2. fragmanı…

MARAŞLI 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Maraşlı, Mahur’u vuran Sami’yi tam kendisini vurmaya çalışırken, adamlarını etkisiz hale getirip onun elinden kurtulur. Hemen, Mahur’u kucağına alıp hastaneye yetiştirir. Çok kan kaybeden Mahur, ameliyata alınır. Mahur’un vurulma haberi ailesine ulaşır.

İlhan, Dilşat’la birlikte Ozan’ın cesedini ormana gömerler. O anları Necati ile Savaş, görüntüler. Eve geldikten sonra İlhan, Dilşat’a bir an evvel boşanmak istediğini ve ona oğlunu göstermeyeceğini söyler. Dilşat, onu polise ihbarla tehdit eder. Maraşlı, gidip Azer’i bulur ve onu bacağından vurup oğlunun yerini sorar.

Cevap alamayınca onu ölüme terk eder. Sami, babasının öldüğünü öğrenip Maraşlı’nın evini kurşunlar. Maraşlı, Zeliş’i emniyetli bir yere götürüp işinden olma pahasıyla Sami’nin peşine düşer. Necati, Mahur’un yaralandığını duyunca Savaş’ı arar. Onunla bir ilgisi olmadığını duyunca, işin ucunun Maraşlı’da olduğunu zanneder.

Maraşlı, gömdüğü silahları çıkarıp kendisine yapılan saldırının hesabını görmek için hazırlanır. İlhan, hesaptaki parasını alıp oğlunu okuldan alıp onunla bilikte kaçmak için her şeyi hazırlar. Mahur, Maraşlı’yı arayıp ondan yanına gelmesini ister. Sami’yi saklandığı yerde Maraşlı’dan önce Savaş bulur.

Onu, Maraşlı’nın oraya geldiğini ve babasının ölmeden önce onun yerini söylediğini söyler. Sami, Maraşlı’nın babasını öldürdüğünü öğrenince deliye döner. Maraşlı, Sami ve içeride bulunan Savaş’ı köşeye sıkıştırır. Sami, Maraşlı’nın eline geçiyor. Savaş’ın tehditlerine rağmen Maraşlı, Sami’yi öldürür.

Savaş, oradan zor kurtulur. İlhan, oğlunu alıp tam yurt dışına kaçacakken Necati onu, arayıp kardeşi olarak halini hatırını sorar. Telefonu kapattıktan sonra İlhan’ın telefonuna Ozan’ı gömdükleri anların videosu gelir. Necati polise, Ozan’ı öldürmek suçundan ihbar eder. Polisler gelip İlhan’ı tutuklar.

 Maraşlı 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı’ya Geri Mi Dönüyor?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Akgün Tutuklanıyor

Son Yaz 16. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Akgün Tutuklanıyor!

0
Fox Tv'nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Son Yaz, 15. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Yağmur ile Akgün, ayrılıyor. Kaan, bunu öğrenip...