Perşembe, Nisan 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Sefirin Kızı 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Halise'nin Kurtulması Ahmet'in İnsafına Kalıyor!

Sefirin Kızı 45. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Halise’nin Kurtulması Ahmet’in İnsafına Kalıyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 45. yeni bölümüyle 22 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sedat, Güven’le iş birliği yapar ve Mavi’nin yargılandığı dosyayı Sancar’a gönderir. Yahya, abisine Dudu’nun karnındaki bebeğin başkasının olduğu için onunla evlenmediğini açıklar. Mavi, Sedat’ı arayıp eğer gitmezse olacaklardan sorumlu olmayacağını söyler. Sefirin Kızı 45. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Halise’nin, hapisten kurtulması Ahmet’in insafına kalıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Halise’nin Kurtulması Ahmet’in İnsafına Kalıyor!

Sefirin Kızı 45. bölüm 2. fragmanında; Sancar, Mavi ile anneannesi hakkında konuşmak istiyor. Halise, göz altına alınıyor. Avukatlar Sancar’a, eğer Ahmet şikayetini geri almazsa annesinin hapisten çıkamayacağını söylüyor. Dudu’nun hamileliği tehlikeye giriyor. Melek, babasıyla Mavi’nin evlendiğini öğreniyor.

İşte Sefirin Kızı 45. bölüm 2. fragmanı…

SEFİRİN KIZI 44. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Mavi, eski kocası Sedat’ı karşısında görünce şok oluyor. Ama, onu gördüğünü Sancar’a bahsetmiyor. Sancar, daha sonra Mavi’yi sıkıştırınca onun eski kocasının kendisini rahatsız ettiğini öğreniyor. Hemen, Sedat’ı bulup karşısına çıkıyor.

Sedat, Sancar’a Mavi’nin birini öldürdüğünü ve davasının devam ettiğini söylüyor. Sancar’ın kafası dağılıyor ve Mavi’yle tartışıyor. Mavi, Sancar’ı kovuyor. Sancar, onun günlüğünü okuduktan sonra ona özel yaptırdığı yüzükle kapısını çalıp özür diliyor. Güven, avukat olan Sedat’ı bulup onunla iş birliği yapıyor.

Halise, tarafından darp edilen Ahmet’i de buluyor ve onu savunması için onu, Sedat’la görüştürüyor. Ahmet, önce kabul etmese de sonradan onlara güvenip, darp raporu alıp Halise(ye dava açıyor. Halise, Elvan’ı sözleriyle kovmaktan beter ediyor. Oda, Bora’nın yanına sığınıyor. Ertesi güne kadar onun karavanında yatıyor.

Yahya, Dudu’nun yalan söylediğini ve karnındaki bebeğin kendisinden olmadığına emin oluyor. Halise, bildiğe halde erkek torunu olması için her şeye göz yumuyor. Nikah günü  geldiğinde, hazırlıklar tamamlanıyor. Ama Yahya ortalıklardan kayboluyor. Sancar, nikaha Mavi ile birlikte eve geliyor. Halise, Mavi’yi görünce rahatsız oluyor.

Sancar, onun nikahlı karısı olduğunu söyleyince Halise, ne yapacağını bilemiyor. Yahya, nikaha zorla gelip masaya oturuyor. Ama masada, Dudu’yla evlenmeyi kabul etmiyor. Ahmet, kendisini darp edip alı koyduğu için Halise’den şikayetçi oluyor.

Ona Güven’le Sedat, destek oluyor. Kapıya, polisler dayanıyor ve Halise’yi ve azmettirdiği adamını göz altına alıyor. Böylelikle, Dudu’nun karnındaki bebeğin Yahya’dan olmadığı ispatlanıyor. Elvan, Bora’yla yeni birlikte olmaya başlıyor. Onunla yeniden yaşadığını ve kendisine değer verildiğini anlıyor.

Sefirin Kızı 45. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mavi’nin Dosyası Sancar’ın Eline Geçiyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

MEHMET-ALİ-ERBİL

Mehmet Ali Erbil “Kira Alamıyorum”

0
Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil 'Söylemezsem Olmaz'  programına konuk oldu. Erbil geçirdiği rahatsızlığı ve gelecek planları hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Detaylar haberimizin devamında... Yeni Sezonda...

Nusret ‘e 5 Milyon Dolarlık Şok

ceyda-duvenci

Ceyda Düvenci “Kendimi Çok Yalnız Hissettim”