Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Sefirin Kızı 45. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mavi'nin Dosyası Sancar'ın Eline Geçiyor!

Sefirin Kızı 45. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mavi’nin Dosyası Sancar’ın Eline Geçiyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 45. yeni bölümüyle 22 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yahya, Dudu’nun kendisininden hamile olmadığından emin olur. Elvan, evden kovulmaktan beter olur. Yahya, nikah masasında evlenmekten vazgeçer. Ahmet, Halise’den şikayetçi olup konağın kapısına polislerle dayanır. Halise, gözaltına alınır. Sefirin Kızı 45. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mavi’nin dosyası Sancar’ın eline geçiyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mavi’nin Dosyası Sancar’ın Eline Geçiyor!

Sefirin Kızı 45. bölüm 1. fragmanında; Sedat, Güven’le iş birliği yapıyor ve Müge’ye Mavi’nin anneannesini öldürdüğünü söylüyor. Mavi’nin yargılandığı dosyayı Sancar’a gönderiyor. Yahya, abisine Dudu’nun karnındaki bebeğin başkasının olduğu için onunla evlenmediğini söylüyor. Dudu, evden ayrılmak istemiyor. Mavi, Sedat’ı arayıp eğer gitmezse olacaklardan sorumlu olmayacağını söylüyor.

İşte Sefirin Kızı 45. bölüm 1. fragmanı…

SEFİRİN KIZI 44. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Mavi, eski kocası Sedat’ı karşısında görünce şok oluyor. Ama, onu gördüğünü Sancar’a bahsetmiyor. Sancar, daha sonra Mavi’yi sıkıştırınca onun eski kocasının kendisini rahatsız ettiğini öğreniyor. Hemen, Sedat’ı bulup karşısına çıkıyor.

Sedat, Sancar’a Mavi’nin birini öldürdüğünü ve davasının devam ettiğini söylüyor. Sancar’ın kafası dağılıyor ve Mavi’yle tartışıyor. Mavi, Sancar’ı kovuyor. Sancar, onun günlüğünü okuduktan sonra ona özel yaptırdığı yüzükle kapısını çalıp özür diliyor. Güven, avukat olan Sedat’ı bulup onunla iş birliği yapıyor.

Halise, tarafından darp edilen Ahmet’i de buluyor ve onu savunması için onu, Sedat’la görüştürüyor. Ahmet, önce kabul etmese de sonradan onlara güvenip, darp raporu alıp Halise(ye dava açıyor. Halise, Elvan’ı sözleriyle kovmaktan beter ediyor. Oda, Bora’nın yanına sığınıyor. Ertesi güne kadar onun karavanında yatıyor.

Yahya, Dudu’nun yalan söylediğini ve karnındaki bebeğin kendisinden olmadığına emin oluyor. Halise, bildiğe halde erkek torunu olması için her şeye göz yumuyor. Nikah günü  geldiğinde, hazırlıklar tamamlanıyor. Ama Yahya ortalıklardan kayboluyor. Sancar, nikaha Mavi ile birlikte eve geliyor. Halise, Mavi’yi görünce rahatsız oluyor.

Sancar, onun nikahlı karısı olduğunu söyleyince Halise, ne yapacağını bilemiyor. Yahya, nikaha zorla gelip masaya oturuyor. Ama masada, Dudu’yla evlenmeyi kabul etmiyor. Ahmet, kendisini darp edip alı koyduğu için Halise’den şikayetçi oluyor.

Ona Güven’le Sedat, destek oluyor. Kapıya, polisler dayanıyor ve Halise’yi ve azmettirdiği adamını göz altına alıyor. Böylelikle, Dudu’nun karnındaki bebeğin Yahya’dan olmadığı ispatlanıyor. Elvan, Bora’yla yeni birlikte olmaya başlıyor. Onunla yeniden yaşadığını ve kendisine değer verildiğini anlıyor.

Sefirin Kızı 45. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Halise Gözaltına Alınıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

0
Sen Çal Kapımı dizisiyle ünlenen Melisa Döngel DJ Guido Senia ile aşk dedikodularıyla gündemdeydi. Bir süre önce birlikte tatile gittiği iddia edilen Melisa Döngel...
Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Deren Talu'dan Bikinili Poz

Deren Talu’dan Bikinili Poz