Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Sefirin Kızı 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mavi Melek'i Kaçırmak İçin Kılık...

Sefirin Kızı 42. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mavi Melek’i Kaçırmak İçin Kılık Değiştiriyor!

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 42. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Melek, dedesiyle birlikte yaşamaya başlar. Güven, Melek’e yeni kıyafetler alıp onu mutlu etmeye çalışır. Yahya, Dudu’nun karnındaki bebeğin kendisinden olmadığını öğrenir. Dudu’nun, karşısına çıkıp kendisin kandırmasının hesabını sorar. Sefirin Kızı 42. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mavi, Melek’i kaçırmak için kılık değiştiriyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Mavi Melek’i Kaçırmak İçin Kılık Değiştiriyor!

Sefirin Kızı 42. bölüm 2. fragmanında; Halise, Sancar’a Mavi’nin hala neden gitmediğini soruyor. Elvan, Halise’nin ağır sözlerinden sonra konağı terk etmeye hazırlanıyor ve yeni bir aşka yelken açıyor. Mavi, Melek’in yerini öğrenip kılık değiştirip onu kaçırmak için harekete geçiyor.

İşte Sefirin Kızı 42. bölüm 2. fragmanı….

SEFİRİN KIZI 41. BÖLÜM ÖZETİ!

Mavi, Sancar’a bir kızı olduğunu ve onu kaybettiğini anlatır. Daha sonra, mahkemeye çıkar. Mavi, mahkeme kararıyla Muğla’yı terk edemez. Sancar, Mavi’yi eve getiriyor. Halise, Mavi’ye karşı ön yargılı davranmaya başlar. Melek, babasının yanında Mavi’yi gördükten sonra onu kıskanır.

Yemekte, Halise’nin sorularına ve laf sokmalarına karşı Mavi, durumu anlayıp onlara gereken cevabı verir. Mavi, Halise’nin sorularından sıkılır ve yemekten kalkıp gider. Sancar, annesinin Mavi’yi üzecek bir şey söylediğin düşünüp peşinden gider o ise, oteline gider.

Mavi, Sancar’la görüşüp kendisinin kısa bir süre sonra oradan gideceğini ve kendisiyle görüşmek zorunda olmadığını söyler. Kahraman, Müge’den hisselerini almak için uğraşır. Sancar, Müge’ye destek olup Kahraman’a ikisinden birinin oraya fazla olduğunu söyleyip restini çeker.

Kahraman, Halise’yi arayıp karısını ve çocuğunu ister. Halise ise, sözünü tutup Mavi’yi gönderemediği için anlaşmayı iptal eder. Ceylan’ın bebeği ateşlenir ve onu takip ettiren Kahraman, onları bulur.

Mavi, Melek’in resim defterine bakarken saçlarının döküldüğünü fark eder. Elvan, yeni iş yerini açar. Güven, Melek’i görmeye gider. Biraz konuştuktan sonra Melek, ondan annesinin yerini biliyorsa ondan kendisini annesine götürmesini ister. Sancar, Güven’den bir daha Melek’in yanına gelmesini istemez.

Sadece, gözleri önünde haftada bir görüşmesine müsaade edeceğini söyler. Kahraman, Ceylan’ın karşısına geçip arkasından iş çevirdiği için onun cezasız kalmayacağını söyler. Bebeğini onun kucağına aldığını görünce gidip çocuğunu kucağına alır.

Sefirin Kızı 42. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sancar Melek’i Bulamayınca Deliye Dönüyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar