Magazin Haberleri » Diziler » Sadakatsiz 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asya Volkan’dan Boşanmak İçin Gizli Plan Yapıyor!
Asya Volkan'dan Boşanmak İçin Gizli Plan Yapıyor
Asya Volkan'dan Boşanmak İçin Gizli Plan Yapıyor

Sadakatsiz 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asya Volkan’dan Boşanmak İçin Gizli Plan Yapıyor!

Kanal D’nin yeni gözde dizisi Sadakatsiz, 4. yeni bölümüyle 28 ekim çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Derin, Derya’ya gidip bebeği aldırmak istediğini söyleyip ondan yardım ister. Derya’da, Volkan’ın ondan ayrıldığını düşünüp Asya’ya müjdeyi verir. Volkan, o gece Asya’yla birlikte olduktan sonra Derin’le görüntülü görüşür. Bunu gören Asya, ertesi gün avukata gider. Avukat, ondan somut delil toplamasını ister. Asya, bankaya gittiğinde Volkan’ın kredi çekip ev aldığını, borçlarını ödemediğini, hatta Ali’nin eğitimi ayırdıkları parayı çektiğini öğrenir. Sadakatsiz 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Asya, Volkan’dan boşanmak için gizli plan yapıyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Asya Volkan’dan Boşanmak İçin Gizli Plan Yapıyor!

Sadakatsiz 4. bölüm 1. fragmanında; Asya, Volkan’a onun kendisini aldattığını düşünüp ondan şüphelendiği için özür diliyor ve hiçbir şey olmamış gibi davranıyor. Bahar, Derin’le konuşup, Asya’nın durumu anlamış olabileceğini ve anlamamış gibi davranıp onlardan intikam alabileceğini söylüyor. Asya, gizlice avukatıyla konuşup sonuca ulaşmasını ve bir an evvel Volkan’dan boşanmak istediğini söylüyor.

İşte Sadakatsiz 4. bölüm 1. fragmanı…

 

SADAKATSİZ 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Volkan, Derin’in yanına gittiğinde onun kendisinden ayrılmak istediğini öğrenir. Onu sakinleştiren Volkan, en kısa zamanda boşanma işini halledeceğini, biraz sabırlı olmasını o olmadan yaşayamayacağını söyler. Hatta, bundan sonra kendisini istediği zaman arayabileceğini söyler.

Derin. Derya’yla konuşmaya gider. Derya, Asya’ya Derin’in geldiğini ve bebeği aldırmak istediğini, ailesinin duymasını istemediği için onu İstanbul’da başka bir doktor arkadaşa yönlendirdiğini söyler. O gün Volkan, Asya’yla birlikte olur. Asya uyurken telefonu çalar ve bahçeye inip Derin ile görüntülü konuşur. Asya, onları konuşurken görür. Ali’nin istediği kitabı almak için kırtasiyeye giden Asya, orada Derin’i bebek bakımı hakkında kitap alırken görür.

Ona, bebeği doğurmaya karar verip vermediğini sorar. Oda, sevgilisiyle ilişkisinin gelip geçici bir şey olmadığını onunla iki yıldır birlikte olduklarını söyler. Asya’da, peki iki yıldır birlikte oldukları halde sevgilisinin neden eşinden boşanmadığını sorar. Derin, biraz bozulsa da böyle işlerin kolay olmadığını söyleyip geçiştirir.

Asya, avukata gidip eşinin kendisini aldattığını ve boşanmak için bilgi alır. Avukat, somut delil bulursa işin daha kolay olacağını söyler. Bahar, eşinin kendisini aldattığını düşünmeye başlar. Onun Asya’ya yaptığı şakayı oda ona yapar. Volkan, ofiste sabaha kadar çalışacağını söyleyip gider. Asya, peşinden onu takip edip onu ofiste Derin’le yakalamayı planlar. Ama gerçekten çalıştığını görür.

Bankaya giden Asya, Volkan’ın kendisinden habersiz kredi çekip, Derin’le buluştuğu evi aldığını hatta borçlarını bile ödemediğini öğrenir. Daha da araştırınca, Ali’nin eğitimi için ayırdıkları paradan da harcama yaptığını öğrenir. Hastaneye gidip Volkan’ın hasta annesine durumu anlatır ve onun üzülmemesini ister.


Sadakatsiz 4. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Asya Volkan’dan Boşanmak İçin Delil Topluyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Nehir Nazım'ın Evlenme Teklifini Kabul Ediyor

Baraj 16. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’ın Evlenme Teklifini Kabul Ediyor!

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Baraj, 16. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir