Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Derin Volkan'ın Asya'yla Konuşmasını Duyuyor!

Sadakatsiz 22. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Derin Volkan’ın Asya’yla Konuşmasını Duyuyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 22. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Volkan ile Asya, Ali’nin psikolojisi için bir araya gelip yemek yeyip vakit geçirirler. Oyun oynayarak geçirdikleri akşamı Volkan, Asya’ya karşı kullanmak ister. Keyifli gece sonunda Asya’ya yeniden aile olabileceklerini hissettiren cümleler kurmaya başlar. Sadakatsiz 22. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Derin, Volkan’ın Asya’yla konuşmasını kendi duyuyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Derin Volkan’ın Asya’yla Konuşmasını Duyuyor!

Sadakatsiz 22. bölüm 2. fragmanında; Volkan, önce Bahar’la konuşup ona, Asya’sız bir hayatın imkansız olduğunu, Derin olmasaydı onun kendisini affedeceğini düşünüyor. Sonra Asya’ya, onunla geçirdiği akşam kadar hiç mutlu bir akşam geçiremediğini ve Derin’e boşanmak istediğini söylüyor. Derin, gizlice gidip onları dinliyor ve Volkan’ın Asya’ya nasıl yalvardığını kulaklarıyla duyuyor.

İşte Sadakatsiz 22. bölüm 2. fragmanı….

ADAKATSİZ 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Selçuk’un, Derin’in iş yerinin açılışında Haluk’un istenmeyen oğlu olduğunu açıklaması bomba etkisi yaratır. Gönül, hemen eve gider. İnsanların dikkatini başka yöne çekmek için Asya’nın peşine adam taktırır. Sinan, İstanbul’a dönmeye karar verir. Gitmeden Asya ile vedalaşır.

Asya, Sinan’a sarılıp vedalaşırken onların fotoğrafları çekilir. Ertesi gün gazetelerde Asya hakkında ileri geri haberler çıkar. Asya, bunu yaptıranın Gönül olduğunu anlar. Derin, büyük bir zevkle gazetedeki haberleri Volkan’a okur. Volkan, doğruca soluğu Asya’nın yanında alır.

Ona, oğlunun annesi olarak insanların diline düştüğü için ona çok öfkelenir. Demir, bir abisinin olduğu ortaya çıkmasıyla okuldaki arkadaşları tarafından alay konusu olur. Okula gitmek istemez. Ali, ona destek oluyor ve okulda onunla dalga geçilmesine izin vermez. Asya, Ali’nin kötü tepki vermesinden çok korkar.

Ama onun, kendisine inandığını söyleyince rahatlar. Selçuk, annesinin çok hasta olduğunu öğrenir. Asya ile Nil, onu annesiyle buluşturur. Gönül, Selçuk’u bulup oradan gitmesi için ona para teklif eder. Ama Selçuk, kabul etmez. Derin, Asya’yı görür görmez ona laf sokar. Asya, elindeki videoyu ona vermemek için kendisini zor tutar.

Gönül’ün, durmadığını sürekli kendisini gündem yapmaktan vazgeçmediğini anlayan Asya, videoyu ona vermeye karar verir. Karşısına geçip Volkan’ın, evliliğinde mutlu olmadığını hala Asya’yı sevdiğini söylediği ve onu öpmeye çalıştığı videoyu Gönül’e izlettirir. Gönül, videoyu izledikten sonra, önce onun Volkan’ı kışkırttığını söyler.

Sonra, Asya Gönül’e, eğer durmazsa o videoyu her yere yayacağını söyler ve arkasını dönüp gider. Gönül, o videoyu Derin’in izlemesiyle evliliğinin biteceğini anlar.

 Sadakatsiz 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Yeniden Aile Olma Hayaline Kapılıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Barış Zeynep'in Kandırıldığını Anlıyor

Doğduğun Ev Kaderindir 39. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Barış Zeynep’in Kandırıldığını...

0
Tv 8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 39. bölümüyle 14 nisan çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mehdi, hayatını kaybeder. Zeynep, onun ölümüyle...
Pop ‘un Kraliçelerinden Beğeni Yağmuru.

Pop ‘un Kraliçelerinden Beğeni Yağmuruna Tutuldu…