Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo'dan Kaptan'a Büyük Bir Darbe Geliyor!

Ramo 36. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo’dan Kaptan’a Büyük Bir Darbe Geliyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 36. yeni bölümüyle 19 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ramo, hep hayal ettiği şeyi yapmayı, patronları yok etmeyi ve onların koltuklarını yakmayı planlar. Doğu, bu kadar adamın arasında nasıl böyle bir şey yapacağını sorar. Ramo, arabayla yapacağını söyler. Ramo, 36. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ramo’dan Kaptan’a, büyük bir darbe geliyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo’dan Kaptan’a Büyük Bir Darbe Geliyor!

Ramo 36. bölüm 1. fragmanında; Sibel, Nehir’den düğündeki baskından Gizem’in de parmağı olduğunu ve tüm olanları Ramo’nun bildiğini öğreniyor. Ramo’ya, duyduklarının doğru olup olmadığını soruyor. Ramo, sınırdan geçmesi gereken beş yüz milyon doları çamaşır makinelerinin içinden geçiriyor. Kaptan, iki yüz milyon dolarının çalındığını Ramo’ya söylüyor. Ramo, şaşırmış gibi yapıyor.

İşte Ramo 36. bölüm 1. fragmanı…

RAMO 35. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, karşısında Yıldırım’ı görünce onun ölmediğini düşünmeye başlar. Ancak, o kendisini Yıldırım’ın ikiz kardeşi olduğunu ve adının da Kaptan olduğunu söyler. Kaptan, Ramo’yu alıp testten geçirir. Onun sabrı zorlandığı zaman ne yapacağını öğrenmek ister.

Ramo’nun önünde, tüm adamlarına aynı soruyu sorup öldürür. Sıra Ramo’ya gelir. Ona da, onu öldürmemesi için bir sebep söylemesini ister. Ramo ona, kendisinin İstanbul’un sahibi olduğunu söyler. Onun, kendisini öldürmek isteseydi ilk gördüğü zaman öldüreceğini, yolda gelirken onun sabrını zorlamaya çalıştığını anladığını söyler.

Kaptan, Ramo için tam da isteği adam olduğunu söyler. Yıldırım’ın, ölümünden sonra Kaptan bir toplantı düzenler. Orada, herkese Ramo’yu tanıtır. Ramo, bu işin içinde bir şey olduğunu anlayıp sakin davranır. Kaptan, Ramo’yla azeri müşterisiyle tanıştırır ve onun sevkıyatını yapmasını ister.

Ramo, sevkıyatı üstlenir. Mashar, Şerif’in gerçek hayatını öğrenip onu okulda bulur ve kaydettiği ses kaydıyla onu tehdit eder. Ramo, Mashar’ın yaptığı şeyden sonra onu masadan kovar. Mashar ile Şerif, birlikte hareket edip Ramo’yu karşılarına alır. Doğu, fırsat bulup Ramo’ya, babasının ölmeden önce kendisine söylediği şeyi anlatamaz.

Ramo, Kaptan’ın isteği sevkıyatın üç tanesini patlattığını bilir. Bunu onun yüzüne söyler. Son sevkıyatta Ramo, Şerif’i yakalayıp Kaptan’ın önüne atar. Hepsi birden gülüp Ramo’yu kandırdıkları için dalga geçer. Böylelikle Ramo, üç patronun kimler olduğunu öğrenir. Onun için bundan sonraki adımları daha kolay olacaktır.

Hasan, Çiçek’in kendi kızı olduğunu duyduktan sonra kendisine gelemez. Afet, onun bir halleri olduğunu anlar ve onu takip eder. Sibel, Hasan ile Dilber’i görüştürür. O sırada Afet  gelip, onları yakalar.

Ramo 36. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ramo Sistemi Yok Etmek İçin Harekete…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu