Perşembe, Nisan 15, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 36. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ramo Sistemi Yok Etmek İçin Harekete...

Ramo 36. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ramo Sistemi Yok Etmek İçin Harekete Geçiyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, yeni bölümüyle 19 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ramo, Yıldırım’ın ölmediğini zanneder. Ancak, karşısına onun ikiz kardeşi olduğunu söyleyen Kaptan, çıkar. Kaptan, Ramo’yu testten geçirir. Testi geçen Ramo, baş köşeye oturur. Ramo, patronların kim olduğunu öğrenir. Ramo dizisinin 36. bölüm ön izleme yayınlandı. Ramo, sistemi yok etmek için harekete geçiyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo Sistemi Yok Etmek İçin Harekete Geçiyor!

Ramo 36. bölüm ön izlemesinde; Ramo, hep hayal ettiği şeyi yapmayı, patronları yok etmeyi ve onların koltuklarını yakmayı planlıyor. Doğu, bu kadar adamın arasında nasıl böyle bir şey yapacağını soruyor. Ramo, arabayla yapacağını söylüyor.

İşte Ramo 36. bölüm ön izlemesi…

RAMO 35. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, karşısında Yıldırım’ı görünce onun ölmediğini düşünmeye başlar. Ancak, o kendisini Yıldırım’ın ikiz kardeşi olduğunu ve adının da Kaptan olduğunu söyler. Kaptan, Ramo’yu alıp testten geçirir. Onun sabrı zorlandığı zaman ne yapacağını öğrenmek ister.

Ramo’nun önünde, tüm adamlarına aynı soruyu sorup öldürür. Sıra Ramo’ya gelir. Ona da, onu öldürmemesi için bir sebep söylemesini ister. Ramo ona, kendisinin İstanbul’un sahibi olduğunu söyler. Onun, kendisini öldürmek isteseydi ilk gördüğü zaman öldüreceğini, yolda gelirken onun sabrını zorlamaya çalıştığını anladığını söyler.

Kaptan, Ramo için tam da isteği adam olduğunu söyler. Yıldırım’ın, ölümünden sonra Kaptan bir toplantı düzenler. Orada, herkese Ramo’yu tanıtır. Ramo, bu işin içinde bir şey olduğunu anlayıp sakin davranır. Kaptan, Ramo’yla azeri müşterisiyle tanıştırır ve onun sevkıyatını yapmasını ister.

Ramo, sevkıyatı üstlenir. Mashar, Şerif’in gerçek hayatını öğrenip onu okulda bulur ve kaydettiği ses kaydıyla onu tehdit eder. Ramo, Mashar’ın yaptığı şeyden sonra onu masadan kovar. Mashar ile Şerif, birlikte hareket edip Ramo’yu karşılarına alır. Doğu, fırsat bulup Ramo’ya, babasının ölmeden önce kendisine söylediği şeyi anlatamaz.

Ramo, Kaptan’ın isteği sevkıyatın üç tanesini patlattığını bilir. Bunu onun yüzüne söyler. Son sevkıyatta Ramo, Şerif’i yakalayıp Kaptan’ın önüne atar. Hepsi birden gülüp Ramo’yu kandırdıkları için dalga geçer. Böylelikle Ramo, üç patronun kimler olduğunu öğrenir. Onun için bundan sonraki adımları daha kolay olacaktır.

Hasan, Çiçek’in kendi kızı olduğunu duyduktan sonra kendisine gelemez. Afet, onun bir halleri olduğunu anlar ve onu takip eder. Sibel, Hasan ile Dilber’i görüştürür. O sırada Afet  gelip, onları yakalar.

Ramo Dizisinin 36. Bölümü Neden Yok? Dizinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

kenan-imirzalioglu

Kenan İmirzalıoğlu “Bakıcıdan Değil Sizden Korkuyorum”

0
Sinem Kobal ile evliliğinin ardından bir kızı olan oyuncu Kenan İmirzalıoğlu geçtiğimiz gün Etilerde görüntülendi. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu “Bakıcı konusunda korkunuz mu var”...
ceyda-duvenci

Ceyda Düvenci “Kendimi Çok Yalnız Hissettim”