Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizi Yeni Gününde İzleyicisiyle Buluşacak!

Ramo Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizi Yeni Gününde İzleyicisiyle Buluşacak!

-

Show Tv’nin yeni fenomen dizisi Ramo, izleyicisiyle buluşmak için gün sayıyor. Ramo dizisinin yeni sezon kadrosuna usta oyuncu, Olgun Şimşek de dahil oldu. Sibel’in, ihanetine uğradığını düşünen Ramo, hapse düşer ve hapiste de bir çok kişiyle mücadele etmek durumunda kalır. İçindeki ihanet acısı dinmeyen Ramo, hapisten kurtulur. Cihangir’in onu 24 saat içinde öldüreceği haberini alsa da aldırmayıp, o saatin kendisine yeteceğini düşünür. Ramo, karşısına çıktığı güçlü kişiye kafa tutuyor. O kişi Cihangir bey mi? Ramo dizisinin yayın tarihi ve günü belli oldu.

Cuma Dizileri 2020

Ramo Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu!

Show Tv’nin en iddialı dizileri arasında yerini almayı başaran Ramo, salı günleri ekrana geliyordu. Yeni sezonla birlikte dizinin yayın günü de değişti. Ramo dizisi, 12. bölümüyle yeni gününde 18 Eylül Cuma günü izleyicisiyle buluşacak.

RAMO 11. SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU?

Neco, Fatoş’a aşık olduğu için ondan boşanmaya razı olmaz. Hatta, Boz’a bebeğin babasının kendisi olduğunu söyler. Boz’un kafası karışıp Fatoş’a, neden ilk önce hamile olduğunu kendisine söylemediği sorar. Yoksa diye başlayan sorusunu sorunca ise Fatoş’tan tokat yer. Fatoş, Neco’yu bulup ondan bunun hesabını sorar. Ama Neco, ona aşık olduğunu ondan ayrılmak istemediğini söyler.

Fidan ise, Yavuz ile buluşur ve ona onu karısı. kızıyla birlikte yemek yediklerini gördüğünü söyler. Yavuz ise, eşini çok sevdiğini ama onun öldüğünü o gördüğü kadının ise kızının teyzesi olduğunu söyleyince Fidan rahatlar. Mahalleye polis baskını olur. Ramo, Sibel’i arayıp korkmamasını hemen evden çıkıp emniyetli bir yere gitmesini ister.

Sibel, tam kapıdan çıkacakken Neco’yla karşılaşır. Neco, dedesinin kendisine ailenin başına geçip Ramo’yu öldürmesini hatta onu bile öldürmesini istediğini söylar. Sibel’e, arabasının anahtarını verip Ramo’yu da alıp kaçmalarını ister. Neco’ya inanan Sibel, mahalleden çıkmayı başaran Ramo’yu yolda bulur ve kaçmaları gerektiğini söyler.

Sibel’in peşinden gelen arabaya ateş eden Ramo, Sibel’in arabasına binip uzaklaşır. Gittikleri yerde Ramo, neler olduğunu Sibel’e sorar. O da Neco’nun kendisine söylediklerini anlatır. O sırada Süleyman ve adamları çevrelerini sarar.

Ramo Yeni Sezon 3. Fragmanı Yayınlandı! Ramo Sonunda Cihangir Beyle Tanışıyor Mu?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu