Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo Dizisine Flaş Transfer!

Ramo Dizisine Flaş Transfer!

-

Show TV’nin cuma akşamları izleyiciyle buluşan Ramo dizisinin kadrosuna flaş bir transfer daha yapıldı. Usta oyuncu Renan Bilek sevilen dizinin kadrosuna dahil oldu. Detaylar haberimizin devamında…Renan Bilek Kimdir?renan-bilek

Murat Yıldırım ve Esra Bilgiç’in başrollerinde yer aldığı Show TV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Ramo, kadrosuna yeni bir ismi daha dahil etti.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre, iddialı dizinin 38. ve 39. bölümleri için anlaşma imzalayan usta oyuncu Renan Bilek, konuk oyuncu olarak izleyici karşısına çıkacak. Usta oyuncu, silahtar rolüyle fenomen diziye renk katacak.

RAMO SON BÖLÜM ÖZETİ

Ramo, Türkiye’ye geri dönüp adamları buluyor. Onlarla kavgaya tutuştuğu sırada masanın altında bir defter olduğunu görüyor.

Adamlar köşeye sıkıştıklarını anladıkları anda kendilerini öldürüyor. Ramo, defteri Sibel’e verip ona, evden çıkmamasını isteyip Bulgaristan’a geri dönüyor. Paraları bulmak için Kaptan’dan 24 saat süre istiyor. Ama Kaptan Ramo’ya, 12 saat süre veriyor. O süre içinde Ramo ve adamları, kamyonda kamera olduğunu ve yakında görüntülere ulaşacaklarını söyleyip paraları bulmayı hızlandırıyor.

Boran, paraları çalan ikiliyi kıstırıp onları alıp paraları gömdükleri yere götürüyor. Doğu, onları uzaktan görüp Ramo’ya haber veriyor. Paraları yerinde bulamıyorlar. Ramo, izlerden ayağı aksayan birinin paraları aldığını anlıyor. Kasabada, ayağı aksayan tek kişinin o gün ölen kişi olduğunu öğreniyor.

Ramo, adamın evini ve deposunu arıyor. Paralar depoda çıkıyor. Paraları Azeri ortağıyla birlikte çalmak isteyen Boran’ın maskesi yere düşüyor. Çiçek, evden kaçıp babasını görmeye gidiyor. Afet’in evi terk ettiğini öğrenen Çiçek, Pire’yle birlikte İzmir’e onları barıştırmaya gidiyor.

Peşlerinden Hasan ile Dilber’de gidiyor. Çiçek, Afet’le konuşmak isterken Dilber ile Hasan’da geliyor. Doğan ile Şahin’in ellerinde olduğunu söyleyen biri Sibel’i arayıp o defteri istiyor. Oda, onları kurtarmak için defteri veriyor. Ancak, içine koyduğu diskle onların yerini buluyor. Ama, adamlar Sibel’i yakalıyor.

Şerif, Tezel hanımın aracılığıyla Saraf’ı ele geçiriyor. Ama konuşturamadan Saraf kendisini öldürüyor. Ramo, Kaptan’ı arayıp paraları bulduğunu söylüyor. Oda, daha önemli bir durum olduğunu söyleyip onu yanına çağırıyor. Ramo, Kaptan’ın yanına gittiğinde orada Sibel’i görüyor.

Ramo 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Sibel’i Kaçıranların Haddini Bildiriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

meral-cetinkaya

Usta Oyuncu Meral Çetinkaya “Projelerin Hiç Birinden Tatmin Olmadım”

0
Ünlü sanatçı Meral Çetinkaya, geçtiğimiz günlerde Hülya Koçyiğit'in sunduğu 'Film Gibi Hayatlar' programına konuk oldu. Çetinkaya, "Geçmişimi çok hatırlamıyorum, belki de hatırlamak için çok...

Edis Davayı Kaybetti!

oyku-celik

Öykü Çelik “Düğün 2022’de”