Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Kaptan'a Oyun Oynuyor!

Ramo 38. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Kaptan’a Oyun Oynuyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Ramo, 38. yeni bölümüyle 2 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Ramo, geri dönüp Sibel’in bulaştığı beladan onu kurtarırken eline bir defter geçer. Onu Sibel’e verip Bulgaristan’a geri döner. Ramo, paraları çalanın Boran olduğunu öğrenir. Şerif, Sarraf’ı bulup konuşturmak ister. Ancak Sarraf, kendisini öldürür. Sibel, Kaptan’ın eline düşer. Ramo 38. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ramo, Kaptan’a oyun oynuyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo Kaptan’a Oyun Oynuyor!

Ramo 38. bölüm 1. fragmanında; Ramo, Kaptan’ı arayıp paraları Silahtar’a teslim edip döneceğini söylüyor. Doğu’yu kurtarmak için silahlı saldırıya geçiyor. Silahları başka bir arabaya yükleten Ramo, iz bırakmamak için orayı bombayla patlatıyor.

İşte Ramo 38. bölüm 1. fragmanı…

RAMO 37. BÖLÜM ÖZETİ!

Sibel, Ramo’ya başı dertte olduğunu söyledikten sonra arabasına giren biri kafasına silahı dayayıp onu, son kez ikaz ettiğini söyleyip gider. Ramo, Türkiye’ye geri dönüp adamları bulur. Onlarla kavgaya tutuştuğu sırada masanın altında bir defter olduğunu görür.

Adamlar köşeye sıkıştıklarını anladıkları anda kendilerini öldürür. Ramo, defteri Sibel’e verip ona, evden çıkmamasını isteyip Bulgaristan’a geri döner. Paraları bulmak için Kaptan’dan 24 saat süre ister. Ama Kaptan Ramo’ya, 12 saat süre verir. O süre içinde Ramo ve adamları, kamyonda kamera olduğunu ve yakında görüntülere ulaşacaklarını söyleyip paraları bulmayı hızlandırır.

Boran, paraları çalan ikiliyi kıstırıp onları alıp paraları gömdükleri yere götürür. Doğu, onları uzaktan görüp Ramo’ya haber verir. Paraları yerinde bulamazlar. Ramo, izlerden ayağı aksayan birinin paraları aldığını anlar. Kasabada, ayağı aksayan tek kişinin o gün ölen kişi olduğunu öğrenir.

Ramo, adamın evini ve deposunu arar. Paralar depoda çıkar. Paraları Azeri ortağıyla birlikte çalmak isteyen Boran’ın maskesi yere düşer. Çiçek, evden kaçıp babasını görmeye gider. Afet’in evi terk ettiğini öğrenen Çiçek, Pire’yle birlikte İzmir’e onları barıştırmaya gider.

Peşlerinden Hasan ile Dilber’de gider. Çiçek, Afet’le konuşmak isterken Dilber ile Hasan’da gelir. Doğan ile Şahin’in ellerinde olduğunu söyleyen biri Sibel’i arayıp o defteri ister. Oda, onları kurtarmak için defteri verir. Ancak, içine koyduğu diskle onların yerini bulur. Ama, adamlar Sibel’i yakalar.

Şerif, Tezel hanımın aracılığıyla Saraf’ı ele geçirir. Ama konuşturamadan Saraf kendisini öldürür. Ramo, Kaptan’ı arayıp paraları bulduğunu söyler. Oda, daha önemli bir durum olduğunu söyleyip onu yanına çağırır. Ramo, Kaptan’ın yanına gittiğinde orada Sibel’i görür.

 Ramo 38. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Sibel Kaptan’ın Eline Düşüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

0
Sen Çal Kapımı dizisiyle ünlenen Melisa Döngel DJ Guido Senia ile aşk dedikodularıyla gündemdeydi. Bir süre önce birlikte tatile gittiği iddia edilen Melisa Döngel...
Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Deren Talu'dan Bikinili Poz

Deren Talu’dan Bikinili Poz