Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo'yu Bekleyen Büyük Sürpriz Ne?

Ramo 37. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo’yu Bekleyen Büyük Sürpriz Ne?

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 37. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ramo, çalınan paraları bulur. Şerif, ser verenlerin başını ele geçirir. Sibel, Ramo’yu kurtarmak için ondan istenen belgeyi bulup onlara verir. Ramo, Sibel’e yanlış yapanları bulup hadlerini bildirir. Ramo 37. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ramo’yu bekleyen büyük sürpriz ne?

Cuma Dizileri 2020

Ramo’yu Bekleyen Büyük Sürpriz Ne?

Ramo 37. bölüm 2. fragmanında; Ramo, Kaptan’dan kimseyi öldürmemesini paraları 24 saat içinde bulacağını söylüyor. Paraları bulan Ramo, çöp kamyonuna yerleştiriyor. Kaptan, Ramo’ya büyük bir dertlerinin olduğunu söylüyor. Ramo, büyük derdin ne olduğunu öğrenmek için Kaptan’ın yanına gidiyor.

İşte Ramo 37. bölüm 2. fragmanı…

RAMO 36. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, yaptığı planla Mashar’ın yükselmesine ve üç patrondan biri olmasına yardım eder. Böylelikle, diğer iki patronunda kim olduğunu öğrenir. Onları bir araya getirip, ortadan kaldırmak için bir plan düşünür. Nehir Sibel’e, Gizem’in kendisine çalıştığını ve düğünündeki saldırıda parmağı olduğunu, onu Ramo’nun gönderdiğini söyler.

Sibel, öğrendiklerinden sonra Ramo’ya, Nehir’den öğrendiklerinin doğru olup olmadığını sorar. Bu arada Doğu, Nehir’le konuşup onu alıp Sibel’in yanına getirir. Sibel, Ramo’nun yanında Gizem’in kendisine çalışmadığını, ona söylediklerinin doğru olmadığını söyleyip ondan özür diler.

Ramo, Nehir’in arkasından gidip ona, ne yapmaya çalıştığını sorar. Nehir Ramo’ya, onların karşısına bir daha çıkmayacağına dair söz verir. Ramo, ona inanmadığını ve yine bir hinlik peşindeyse bunu yanına bırakmayacağını söyler. Nehir, bir dedektif tutup Doğu’nun annesini bulmaya çalışır.

Sibel, onu bulup silahını çekiyor. Ona inanmadığını, Ramo’nun kendisini üzmemek için yalan söylediğini bildiğini söyler. Nehir, Sibel’in ciddi olduğunu görünce Doğu’nun annesini bulmak için dedektif tuttuğunu söyler. Ertesi gün dedektifle bulaşacağı yere Sibel’de gider. Ama adamın ölmüş olduğunu ve üzerinde de ikisinin fotoğrafını görürler.

Ramo, üç patronu Kaptan, Şerif ve Mashar’ı bir araya getirir. Onlara ser verdiler hakkında konuşmak istediğini söyler. Arabaya bomba yerleştirip, hepsini havaya uçurmayı planlar. Ancak, Çiçek’in bagaja saklandığı ortaya çıkınca plan suya düşer.

Ramo, Kaptan’ın Bulgaristan’a çıkarmasını istediği beş yüz milyon doları, çamaşır makinelerinin içine koydurup yola çıkarır. Yolda tır, saldırıya uğrar. Cemil orada ölür. Tır şoförü vurulunca çamaşır makineleri yerlere saçılır. Orada kafa çeken iki kişi paraları alıp evlerine götürür.

Kaptan, arkasından Ramo, kasabaya gider. Sibel, Ramo’yu arıyor ve başının belada olduğunu söyler. Ramo, Sibel için Bulgaristan’dan Türkiye’ye geri döner. Sibel, arabasında silahlı bir kişiyle karşılaşır.

Ramo 37. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Sibel’i Kaçıranların Haddini Bildiriyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

Ebru Gündeş Dubai Tatiline Çıktı

0
Pandemi sebebiyle sahnelerin yasak olmasından dolayı yeni isimler keşfetmek için başlattığı 'Ebru Gündeş Dinliyor' projesine devam ediyor. Bir süre kafa dinlemek istediği öğrenilen ünlü...
İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar