Cumartesi, Nisan 17, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 35. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ramo Yıldırım'ın Testinden Geçebilecek Mi?

Ramo 35. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ramo Yıldırım’ın Testinden Geçebilecek Mi?

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 35. bölümüyle 5 mart cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Korkut, Ramo’ya büyük bir tuzak kurar. Ramo, Sibel’e kavuştuktan sonra büyük bir düğünle onunla evlenir. Çiçek, Hasan’ın kızı çıkar. Ama bunu Ramo, öğrenir. Ramo, Yıldırım’ı karşısında görünce şok olur. Ramo 35. bölüm ön izleme yayınlandı. Ramo, Yıldırım’ın testinden geçebilecek mi?

Cuma Dizileri 2020

Ramo Yıldırım’ın Testinden Geçebilecek Mi?

Ramo 35. bölüm ön izlemesinde; Yıldırım, Ramo’ya ölümün kaçınılmaz bir son olduğunu söyleyip onu bir odaya sokuyor. Adamlarını toplayıp tek tek, onları öldürmemesi için bir sebep söylemelerini istiyor. İstediği cevabı alamadığı adamı hemen öldürüyor. Sıra Ramo’ya geliyor. Aynı soruyu Ramo’ya da soruyor.

İşte Ramo 35. bölüm ön izlemesi…

RAMO 34. BÖLÜM ÖZETİ!

Mashar ile Şerif, Ramo’nun Yıldırım’ın işini bitirdiğine inanamaz. Yıldırım’ın ölümünden sonra Ramo, büyük koltuğa oturur. Korkut, Ramo’ya büyük bir tuzak kurar. Ramo, Sibel’e kavuştuktan sonra, ona istedikleri gibi bir düğün yapıp nikah kıyar. Nikah günü, Ramo, Gizem’i kıstırıp onun ablasına ihanet ettiğini ispatlar.

Gizem, iyice köşeye sıkışır. Ramo, ondan ablasını üzmeden yurt dışında bir okula gideceğini ve onu arayacağını söylemesini ister. Altınlar çalınıyor ve tüm gözler Ramo’nun üzerine çevirilir. Doğu, altınların çalındığı yere gidip olayın nasıl olduğunu anlamaya çalışır. Orada, bir çakmak bulur.

O çakmağı Ramo’ya getirir. O, çakmağın Cemil’in babasına ait olduğu anlaşılır. Ramo, masayı toplayıp, bulduğu çakmağı herkese gösterir. Şerif, Cemil’i alıp ona işkence etmeye başlar. Dilber, Hasan’ı gördükten sonra Mashar’la kavga edip, nasıl kızının babasını karşısına çıkarttığının hesabını sorar.

Kız, tüm konuşulanları duyup evden kaçar. Köksal, birden fenalaşır. Sibel, onu öyle görünce ne yapacağını bilemez. Çiçek, Ramo’yu buluyor ve ona amca diye hitap eder. Babasının Hasan, olduğunu söyler.

Ramo, hastanede Çicek’i annesine teslim eder. Altınların yerini bulan Ramo, altınları alır. Korkut’un yerini bulur. Onu, berberde yakalayıp bir daha karşısına çıkmamasını ister. Mashar, Ramo’yu arayıp büyük patronun onu görmek istediğini söyler.

Bu arada Köksal, iyice kötüleşir. Doğu, onun başından bir an olsun ayrılmaz. Köksal, Doğu’nun kulağına bir şey söyleyip hayatını kaybeder. Ramo, Mashar’ın kedisine tuzak kurduğunu anladığını söyleyip, büyük patronun karşısına çıkar. Yıldırım’ın, ölmediğini gören Ramo, şok olur.

 Ramo 35. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ramo, Yıldırım’ı Karşısında Görünce Şok Oluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Halise Öz Torununu Mu Öldürecek

Sefirin Kızı 49. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Halise Öz Torununu Mu...

0
Star Tv’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı, 49. yeni bölümüyle 19 nisan pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Mavi, hamile olduğunu öğrendikten sonra ne...
Seren Serengil

Seren Serengil’den Sevenlerini Üzen Açıklama