Ana SayfaDizilerRamo 33. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo İstanbul'un Kralı Olmak İçin Harekete...

İlgili Postlar

Ramo 33. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo İstanbul’un Kralı Olmak İçin Harekete Geçiyor!

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 33. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ramo, oyunu onların kurallarıyla oynamaya karar verir ve elindeki silahı Mashar’a teslim eder. Ama asla onunla dost olmayacağını söyler. Masa toplandığında Cemil işini halledeceğini söyler. Mashar’da, ondan Cemil’i öldürmesini ister. Ramo 33. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ramo, İstanbul’un kralı olmak için harekete geçiyor.

Cuma Dizileri 2020

Ramo İstanbul’un Kralı Olmak İçin Harekete Geçiyor!

Ramo 33. bölüm 2. fragmanında; Ramo, Sibel’in tutsak olduğu evin önünde, sevdikleri türküyü açıp ona mesajını gönderiyor. İstanbul’un kralı olmak için Ramo, kanlı baskın düzenliyor.

İşte Ramo 33. bölüm 2. fragmanı…

RAMO 32. BÖLÜM ÖZETİ!

Hastanede, sadece Sibel’in odasındaki oksijen tüpü patlar. Sibel’in öldüğü söylenir. Cesedin parmağından çıkan yüzük Ramo’nun eline verilir. Ramo, çok üzülse de Sibel’in öldüğüne inanmaz. Cesedi görmek istiyor. Görse de, inanmayıp DNA testi ister.

Odaya en son giren hasta bakıcıyı bulan Ramo, onun üzerine saldırır ve ona kime çalıştığını sorar. Adamı darp etmekten Ramo, nezarete atılır. Şeref, Ramo’nun yanına nezarete girip onun kafasını karıştıracak bir hikaye anlatır. Bu arada, masa toplanıp Ramo’yu yok etme planları konuşulur.

Mashar, masaya Şerif’i davet eder ve oradakilere tüm asayişten onun sorumlu olduğunu söyler. Ramo, nezaretten çıktıktan sonra hasta bakıcıyı takip ettirir. Onun yerini öğrenir. Ona bir mesaj çekip, onu öldürmeye geleceğini yazar. Evde olan Ramo, onun kimi arayacağını bekler.

Adam, hurdacı diye biriyle görüşüp Ramo’nun kendisini bulduğunu söyler. Daha sonra, adam Ramo’yu öldürmek ister. Ramo’dan kaçarken arabanın altında kalıp ölür. Hurdacı’nın yerini öğrenen Ramo, koyduğu bombalarla onun yerini yerle bir eder. Ama, Hurdacı’ya yakalanır.

Bayılan Ramo, gözünü açtığında kendisini hurda bir arabanın direksiyonunu bağlı olarak bulur. Ramo, hurdacının nezaretteki adam olduğunu görür. Şerif, adamlarından Ramo’yu, araba mezarına gömmelerini ister. Ramo, son anda oradan kurtulup Şerif’in adamlarını etkisiz hale getirir.

Doğan, Gizem’i takip edip onun Nehir’le buluştuğunu görür. Ama Nehir, onun takip edildiğini anlayıp Gizem’e, kendisinin tehdit edildiğini söyler. Mashar’ın evinde olan Sibel, elindeki kelepçelerden evdeki çocuğun tokasını alarak kurtulur ve korumanın birini etkisiz hale getirip onun telefonundan Ramo’yu arayıp, kendisinin Mashar’ın kaçırdığını söyler.

Şerif, Sibel’li Ramo’nun gözleri önünde öldürmeyi planlar. Ramo, Mashar’ın evini bulup onun karşısına geçip silahını çeker. Şerif, ateş etmeleri için tetikçilerine komut verir.

 Ramo 33. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo Mashar’la Bir Anlaşma Yapıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler