Pazar, Mart 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cihangir'in Ölümüyle Ramo'ya Yeni Düşmanlar Çıkıyor!

Ramo 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cihangir’in Ölümüyle Ramo’ya Yeni Düşmanlar Çıkıyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Ramo, 29. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sibel, Ramo’yla tekrar evleneceklerini açıklar. Nehir, dayısının babasının ölümüne göz yummasından sonra kendisini yapayalnız hisseder. Boran ise, bu durumdan istifade edip Nehir’le Ramo’nun işini bitirmek için iş birliği yapmak ister. Nehir, Ramo’dan babasının intikamını almak için ant içer. Ramo 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cihangir’in ölümüyle Ramo’ya yeni düşmanlar çıkıyor.

Cuma Dizileri 2020

Cihangir’in Ölümüyle Ramo’ya Yeni Düşmanlar Çıkıyor!

Ramo 29. bölüm 2. fragmanında; Cihangir’in ölümünden sonra onun boşalan koltuğuna oturmak için Mashar, Fiko ile işbirliği yapıyor. Bu durumu öğrenen Ramo, Mashar’a yanlış kişiyle ortak olduğunu söylüyor. Ramo’nun Cihangir’i öldürmeyi başarmasıyla namı yürüyor ve yeni düşmanları ortaya çıkıyor. Ölüm emri verilen Ramo, yine Sibel’le sınanıyor.

İşte Ramo 29. bölüm 2. fragmanı….

RAMO 28. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, Nehir’i verip Sibel’i geri alacağı sırada rus lisanlı birileri gelip onları rehin alır. Vahim’in de, kızların karşılığında Cihangir ile Ramo’yu istediğini söyler. Mashar, yeğeninin kaçırıldığını öğrenir. Ancak Vahim’in bu durumdan haberi olmadığını öğrenir. Ramo, Cihangir’e haber yollar. Ona ezeli düşman olabileceklerini ama, bu durum için beraber hareket etmeleri gerektiğini söyler.

Boran, Ramo ile Cihangir’i ortadan kaldırdıktan sonra meydanın kendisine kalacağını düşünüp böyle bir tuzak hazırlar. Verilen adrese Cihangir ile Ramo gider. Son anda Ramo, tuzağı öğrenip Cihangir’e yere yatmasını söyler. Arabadan atılan kurşunlar Boran’ın adamlarını öldürür. Boran, hemen oradan uzaklaşır.

İkili tek tek odalara bakar. Cihangir, kızıyla Sibel’in bulunduğu odayı bulur ve hemen geri kapatır. Sonra Ramo’nun bulunduğu odayı kilitleyip ona Sibel’i öldüreceğini söyler. Sibel’i ve Nehir’i alıp eve götürür. Cihangir, kızının eline bir silah verip Ramo geldiği zaman Sibel’i ondan öldürmesini ister.

Bu arada Nadya, Ahsen’e bir tuzak kurup onu öldürür ve suçu Sibel’in üzerine atar. Sibel, o sırada evden çıkıp bahçeye gizlenir. O sırada Ramo gelir. Cihangir, Ramo’yu meşhur sofrasına oturtur. Ramo’ya babasını öldürdüğünü itiraf edip onun başına silahını doldurup tetiğe basar.

Ancak, silah ateş almaz. Cihangir, tüm adamlarının Ramo’nun tarafına geçtiğini anlar. Mashar, babasının katilinin Cihangir olduğunu öğrenir. Cihangir, tüfeğini alıp tüm adamlarını öldürür. Ramo, Cihangir’i köşeye sıkıştırıp onu öldürür. Babasının intikamını almış olur. Sibel’i alıp oradan ayrılır. Nehir’i ise, dostmuş gibi Boran teselli eder.

Ramo 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ramo İle Sibel Evleneceklerini Açıklıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...