Perşembe, Mart 4, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım'a Mert'in Babası Olduğunu Söylüyor!

Baraj 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Nazım’a Mert’in Babası Olduğunu Söylüyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 24. yeni bölümüyle 26 ocak salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Nehir, Hakan öldükten sonra büyük bir mirasın sahibi olur. Tarık, karısından boşanır. Zahra ise Tarık’la evlilik hayalleri kurmaya başlar. Nehir, şirkete öyle bir geliyor ki Bahar, Nazım’ı kaybetmekten korkmaya başlar. Nehir ile Tarık’ın evlenme kararı herkesi şok eder. Baraj 24. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Nehir, Nazım’a Mert’in babası olduğunu söylüyor.

Salı Dizileri 2020

Nehir Nazım’a Mert’in Babası Olduğunu Söylüyor!

Baraj 24. bölüm 1. fragmanında; Zerrin ile Nehir, Nazım ile Mert’in iyi kaynaştığına bakıp şaşırıyor. Bahar, Mert’in babasının abisi olmadığını Nazım olduğunu anlıyor ve Nehir’e gidip abisini kandırdığını söylüyor. Nehir’de, başkasından duymaması için Nazım’ın karşısına geçip Mert’in onun oğlu olduğunu söylüyor.

İşte Baraj 24. bölüm 1. fragmanı…

BARAJ 23. BÖLÜM ÖZETİ!

Hakan’ın cenazesinden hemen sonra Nehir, Tarık’la buluşup konuşur. Ona şirkette beraber çalışmayı ve evlenmeyi teklif eder. Tarık, sahte bir evlilik de olsa Nehir’le evlenmeyi kabul eder. Zahra, İbrahim’den Tarık’ın Nehir’le buluştuğunu duyup hemen cenaze evine gider. İkilinin de beraber eve geldiklerini görünce kıskançlıktan sinir krizi geçirip Tarık’a tehditler savurur.

Tülay, Nehir’in eşyalarını toplatıp onu kapıdan kovar. Nehir, daha önceden kendisine kalacak olan mirası öğrenmiştir ve hiçbir şeyden haberi yokmuş gibi Tülay’a kendisini kapıya koymaması için yalvarır. O sırda avukat gelir ve Tülay’a evin ve Hakan’ın olan tüm mal varlığının Nehir’e kaldığını söyler.

İçeride avukat Nehir’e kalan malları açıkladıktan sonra Tülay, kendisine hiçbir şey kalmadığını anlar. Bahar, annesini teselli edip kendisinin yanında kalabileceğini söyler. Nehir, Tülay hanımın istediği kadar evde kalabileceğini söyler. Ertesi gün Nehir, şuh bir kıyafetle toplantıya gider. Bahar, onun yanında sönük kaldığı için onun Nazım’ı elinden almasından korkmaya başlar.

Nehir, Murat beyin görevine devam edeceğini açıklayınca Bahar, toplantıdan çıkıp gider. Nazım, Tarık ile Nehir’in birbirlerine yakın davranmasından rahatsız olup toplantıyı yarıda bırakıp gider. Akşam yemeğinde Nehir, Bahar’ı ve Nazım’ı eve davet eder. Bahar, Nehir’in yine iddialı giyineceğini düşünüp onun gibi iddialı bir kıyafet gider.

Ama Nehir, onu ters köşe yapıp rahat bir kıyafet giyer. Yemeğe Tarık’ı da davet eder. Nazım, Tarık’a karısını neden getirmediğini sorunca onların boşandığını öğrenir. Ertesi sabah Tülay, kızını kahvaltıya davet eder. Tarık yine Nehir’i almaya gelince Tülay neler olduğunu sorar. Nehir’de, Tarık’la nikah için gün almaya gittiklerini açıklar.

Baraj 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Nehir İle Tarık’ın Evlenme Kararı Herkesi…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ümit Sevda'nın Kızı Mı Çıkacak

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ümit Sevda’nın Kızı...

0
Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 86. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Demir ile Ümit, birlikte tatile çıkar. Züleyha,...