Pazartesi, Ocak 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cihangir'in Ramo'yu Öldürme Planları Boşa Çıkıyor!

Ramo 28. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cihangir’in Ramo’yu Öldürme Planları Boşa Çıkıyor!

-

Show Tv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Ramo, 28. yeni bölümüyle 15 ocak cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Cihangir, tam Ramo ile Sibel’i öldürteceği sırada kızının Ramo’nun elinde olduğunu anlar. Takas işlemi sırasında Sibel, Nehir’e bir tokat atıp Ramo’nun etrafında olmasını istemediğini söylar. Tam takas olacağı sırada birileri gelip Nehir ile Sibel’i rehin alır. Karşılığında Cihangir ile Ramo’yu isterler. Ramo 28. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cihangir’in Ramo’yu öldürme planları boşa çıkıyor.

Cuma Dizileri 2020

Cihangir’in Ramo’yu Öldürme Planları Boşa Çıkıyor!

Ramo 28. bölüm 2. fragmanında: Cihangir, Ramo’yu yemek masasına oturup. Babasını düzene karşı çıktığı için kendi elleriyle öldürdüğünü itiraf ediyor. İtirafından sonra Ramo’nun kafasına silahı dayayıp ateş ediyor. Ama silahın boş olduğunu görünce şaşırıyor. Ramo, Cihangir’e ‘Ne oldu şeytan doldurmamış mı?’ diyor.

İşte Ramo 28. bölüm 2. fragmanı…

RAMO 27. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, Yavuz’u kıskıvrak yakalayıp onu öldürüp halasının intikamını alır. Mashar, Ramo’yu bulup ona bunu yapmamasını söylediğini hatırlatır. Tam onu cehenneme göndereceğini söylediği sırada Ramo, yada cehennem gibi bir yere gitmek istediğini söyler. Mashar’ın yıllardır profesör amcasını kurtarmak için uğraşmaktadır. Ama bir türlü başaramamıştır.

Ramo, Irak’a gidip profesörü kurtarmak için harekete geçer. Ramo’nun ailesi ondan bir haber alamaz. Aradan iki ay geçtikten sonra onun ölüm haberi gelir ve aile yıkılır. Ramo, iki ay boyunca işkence görür ve o sırada da oradaki insanları tanır. Adamların elinden kurtulur. Türkçe bilen adamı öldürüp yerine geçer. Onun cebine de kendi kimliğini koyar. Öyle olunca da Ramo’nun öldüğü sanılır.

Ramo, profesörün tutulduğu kampı bulur ve oraya doktor olarak gider. Profesöre bir kutu kan verip kafasına dökmesini bir el silah atmasını ve onun intihar ettiğini düşündürüp onu kaçırmayı planlar. Yolda planları anlaşılır. Ramo, vurulur. Çelik yelek olduğu için ölmüş numarası yapıp onların elinden kurtulur. Profesörü de kurtarıp Türkiye’ye getirir.

Sibel, Cihangir’i arayıp eve döneceğini söyler. Onu öldürmek için yalnız konuşmak istediğini söyleyip silahını çeker. Ancak, planı suya düşer. O sırada Ramo’nun ölmemiş olduğunu öğrenir. Ramo, Sibel’i kurtarmak için Cihangir’in evine gider. Cihangir, Ramo’yla Sibel’in öldürülmesi emrini verir.

 Ramo 28. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sibel İle Nehir Rehin Alınıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Soner Arıca Paylaşım Geldi.

Soner Arıca Aşka Cezalı – İlk Paylaşım Geldi …

0
Türk Pop müziğin usta isimlerinden Soner Arıca, 5 Şubat’ta yayınlayacağı “Aşka Cezalı” adlı yepyeni single çalışması müjdesini hayranlarına duyurdu. İşte Detaylar... Soner Arıca “Çözelim Düğümü”...