Pazar, Ocak 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Ramo 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo Kimin Mezarının Başında Ağlıyor?

Ramo 23. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ramo Kimin Mezarının Başında Ağlıyor?

-

Show Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Ramo, 23. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sibel, Ramo’ya geri döner. Onu gören Ramo, ona eskisi gibi sımsıkı sarılır. Sibel, ondan özür diler. Ramo, Cihangir’in yanından ayrılmasını ister. Sibel ise, sistemin içine girdiği için korktuğunu söyler. Mahir, Ramo ile Cihangir’i bitirmek için iş birliği yapmak ister. Ramo 23. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ramo, kimin mezarının başında ağlıyor?

Cuma Dizileri 2020

Ramo Kimin Mezarının Başında Ağlıyor?

Ramo 23. bölüm 2. fragmanında; Ramo, Mahir’le iş birliği yapıp Cihangir’e karşı birlikte hareket ediyor. Sibel ile Ramo, görüşmeye devam ediyor. Ramo, onun o evde kalmasının bir bombanın üzerinde oturmak olduğunu söyleyip endişeleniyor. Ramo’nun abisi ve yeğenlerinin girdiği yer bombayla patlatılıyor. Ramo, bir mezarın başında onu koruyamadığını söyleyip göz yaşı döküyor. Cihangir, Mashar’dan bir ölüm haberi oluyor. Mashar, onun öldüğünü Ramo’nun onu öldüreceğini hemen kaçsa iyi olacağını söylüyor.

İşte Ramo 23. bölüm 2. fragmanı….

RAMO 22. BÖLÜM ÖZETİ!

Ramo, Sarraf’ı teslim ettikten sonra karşısına Cihangir çıkar. Daha sonra Mazhar çıkıp, en üsttekilerin Ramo’yu kendisine bıraktığını söyleyince Cihangir, silahını Ramo’ya gösterip bu silahla ölmediğin için pişman olacağını söyler. Mazhar, Ramo’yu götürüp elektrikli sandalyeye bağlayıp onu, neden seçtiklerini sorar. En sonunda Ramo, intikam diye bağırınca onu bırakır.

Ramo, oradan çıkıp evine giderken Sibel ile halasının sarılıp vedalaştığını görür. Eve geldikten sonra ailesine, kaçak mazot işini bırakacaklarını bundan sonra yasal işler yapacaklarını söyler. Haşmet, ne iş yapacaklarını düşünen aileye kebap işi yapabileceklerini söyleyip onları bir dükkana götürür. Hasan, önce işi kabul edip sonra işi batırıp Ramo’nun da yapamayacaklarını anlamasını planlar.

Mahir, gelip Fidan’ı emniyete götürür. Fidan’ın aradığı kişinin öldürüldüğünü söyler. O sırada Ramo, gelip Mahir’e o konuyla ilgili kendisiyle konuşması gerektiğini söyler. Ölen adamın gerçek adının Muharrem olduğu ve Kaman cinayetinin son görgü tanığı olduğu ortaya çıkar. Doğu, yalancı şahit bulup Muharrem’i öldürenin Ramo, olduğuna şahitlik yapmasını ister.

Adam gidip Ramo’nun robot resmini çizdirir. Sibel, bu durumu öğrenip Ramo’ya bildirir. Ramo, halasının telefonunu alıp Sibel’e konum atıp onunla konuşur. Ona, gerçekleri artık anlatmasını ister. O da onu, hapisten kurtarmak için yaptığını söyler. Ramo, Sibel’e sarılıp öper. Fidan Ramo’ya, Sibel’in Mahir ile iş birliği yaptığını, daha sonra ondan bilgi almaya devam etmek için onun hapisten çıktığını Sibel’e söylemediğini anlatır.

Ramo, Mahir’den bunun hesabını sormak için peşine düşer. O sırada Mashar Ramo’yu arayıp her şeyin ayarlandığını Mahir’i öldürme emrinin geldiğini söyler. Ramo, üzerine yerleştirilen kamerayı yere atıp Mahir’in karşısına çıkar. Gizemli kişiyle Mashar, onları başka kameradan izlemeye devam eder. Ramo, Mahir’e onu öldürmesini istediklerini söyleyip silahını ona doğrultur.

 Ramo 23. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sibel Ramo’ya Dönüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Özcan Deniz: Çocuğum için susuyorum

0
Özcan Deniz'in eski eşi Feyza Aktan, ünlü şarkıcının kendisine şiddet uyguladığını iddia etti. Deniz, kendisi hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı konuşulan Feyza Aktan’ın şiddet iddialarının...