Magazin Haberleri » Diziler » Öğretmen Yeni Sezon İlk Fragmanı Yayında! Akif Gerçekleri Açıklayacağı Sırada Vuruluyor!
Akif Gerçekleri Açıklayacağı Sırada Vuruluyor
Akif Gerçekleri Açıklayacağı Sırada Vuruluyor

Öğretmen Yeni Sezon İlk Fragmanı Yayında! Akif Gerçekleri Açıklayacağı Sırada Vuruluyor!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Öğretmen, en son 4. bölümüyle ekrana gelmişti. Uzun bir aradan sonra sevilen dizi ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Zeynep, hastaneden çıkar ama kimseyi tanımaz. Yılmaz, komiser görevden alınıp tekrar suç çetesi soruşturmasına verilir. Zeynep, evine gelip Akif’le birlikte çekilmiş videolarını bakıp, onu arar ve eğer bu işi kendisi için yapıyorsa ondan yapmamasını çocukları serbest bırakmasını ister. Tüm düğümler çözülür. Akif’in yardımıyla Yılmaz çeteyi çökertir. Öğretmen dizisinin yeni sezon ilk fragmanı yayınlandı. Akif, gerçekleri herkese açıklayacağı sırada vuruluyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Akif Gerçekleri Açıklayacağı Sırada Vuruluyor!

Öğretmen dizisinin yeni sezon ilk fragmanında; Akif, Yılmaz komiserle birlikte çatıya çıkıyor ve aşağıdaki kalabalığa gerçekleri anlatacağını söylüyor. Ama, açıklayamadan vurulup yeri yığılıyor.

İşte Öğretmen dizisi yeni sezon fragmanı….

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Akif, çocukları korkutmak için bir patlama daha yapar. Ateş, bir suç örgütüne bulaşmıştır. Onlardan para alıp Rüya’yı onlara götürmüştür. Tüm bunları bilen Akif, Ateş’ten her şeyi itiraf etmesini ister. Ateş, felçli annesi ve iki küçük kardeşini koruyamamaktan korkar. Akif, hocayla kavgaya tutuşan Ateş, onu yere yatırıp yumruklamaya başlar.

Gizem, kargaşa sırasında Akif’in odasına girip arkadaşlarının yaşadığını ve onun tüm bunları onları korumak için yaptığını öğrenir. Gelip sınıfa arkadaşlarının yaşadığını, Akif hocanın iyi birisi olduğunu söyler. Akif, Yılmaz’ı arayıp telefonu açık bırakmasını ister. Ateş, suç çetesinin gizli bir yeri olduğunu orada çetenin gizli işlerini yürüttüğünü söyler.

Yılmaz, gizli odayı bulup suç çetesini enseler. Akif, Ateş’e annesine bakması için yatılı bir hemşirenin ayarlandığını ve kardeşlerine de bakılacağını söyler. Zeynep, hiç bir şey hatırlayamaz ve babası bile ona yabancı biriymiş gibi gelir.

Yılmaz, baştan beri Akif’in kendisine yardım ettiğini ve bu suç çetesinin elindeki çocukları kurtarmak için bu hareketi yaptığını anlar.Akif, derin bir nefes alıp çocuklara her şeyi anlatacağını söyler. Ancak zaten hasta olan Akif yere düşüp bayılır.


Öğretmen 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Akif’in Yardımıyla Yılmaz Çeteyi Çökertiyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Cihangir Ramo'dan Oğlunun İntikamını Alabilecek Mi

Ramo 14. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cihangir Ramo’dan Oğlunun İntikamını Alabilecek Mi?

Show Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Ramo, 13. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir