Magazin Haberleri » Diziler » Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm Fragmanı Yayında! Zeynep Benal’le Aynı Evde Yaşamak Zorunda Kalıyor!
Zeynep Benal'le Aynı Evde Yaşamak Zorunda Kalıyor
Zeynep Benal'le Aynı Evde Yaşamak Zorunda Kalıyor

Doğduğun Ev Kaderindir 13. Bölüm Fragmanı Yayında! Zeynep Benal’le Aynı Evde Yaşamak Zorunda Kalıyor!

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, yeni sezon bölümleriyle ekrana gelmeye hazırlanıyor. Dizinin yeni bölümünde; Evliliğinde büyük fedakarlık yapan Zeynep, Mehdi’nin Benal’den olacak çocuğunu kabul eder. Daha sonra hep fedakarlık yapan tarafın kendisi ve kadınlar olduğunu düşünmeye başlar. Tüm mal varlığını kaybeden Nermin, yıkık dökük bir eve taşınır. Emine, Faruk’u başka bir kadınla görür. Doğduğun Ev Kaderindir 13. bölüm fragmanı yayınlandı. Zeynep, Benal’le aynı evde yaşamak zorunda kalıyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep Benal’le Aynı Evde Yaşamak Zorunda Kalıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 13. bölüm fragmanında; Zeynep, Mehdi’ye aşık olur. Onunla yeni güne uyanmak Zeynep’i çok mutlu ediyor. İkilinin mutlulukları Benal yüzünden yine gölgede kalıyor. Benal, eve yerleşiyor. Mehdi’de Benal’in evde kalmasını istiyor. Öte yandan Faruk, Emine’ye metresiymiş gibi ayrı bir ev açmak istiyor. Zeynep, Benal’i bebeğini kullanarak önce annesinin sonra Mehdi’nin evine taşınmasını samimi bulmuyor ve rahatsız oluyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 13. bölüm fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 12. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Nermin’in durumu öğrenmesinden sonra Zeynep’i alıp götürmek için Mehti’nin evine gider. Sakine ile Nermin, tartışmaya koyulduğu sırada Kibrit, onların ikisininde iyi bir anne olmadığını ama Zeynep’in iyi bir anne olduğunu söyler. Zeynep, Nermin annesiyle konuşup onu ikna edip sakinleştirir. Nermin, ilk defa Mehti’nin ailesiyle aynı sofraya oturur.

Nermin, tüm aileyi Sapanca’daki oteline davet eder. Öte yandan Emine annesinin Faruk’la ilişkisini öğrenmesinden sonra evi terk eder. Faruk’un yanını giden Emine onunla birlikte Sapanca’daki ötele gider. İkili Zeyneplerin de orada olduğunu öğrenip tutuşmaya başlar. Emine, Kiprit’e yakalandıktan sonra kimseye görünmeden otelden çıkıp gitmek ister.

Zeynep ile Mehti, geceyi ilk defa aynı yatakta geçirir. Ekrem’in otele geleceğini öğrenen Zeynep’le Mehti rahatsız olup oteli erken terk etmek isterler. Zeynep, resepsiyonda Emine ile Faruk’u birlikte görür. Emine, Zeynep’e ihanet etmiş gibi hisseder. Bu arada Ekrem, avukat sevgilisiyle birlikte Nermin’in neyi var neyi yok her şeyi alıp yurt dışına kaçmaya hazırlanır.

Nermin, Ekrem’e ulaşamaz ve sesli mesajlar gönderir. Ekrem, gönderdiği mesajda çocuğu olduğunu ve her şeyi onun için yaptığını itiraf ede. Nermin, daha üzerindeki şoku atlatmadan evine haciz memurları gelir ve tüm mal varlığını kaybettiği gibi bir de üzerine borçlandığını öğrenir. Zeynep, okulundan birincilikle mezun olur.


 Doğduğun Ev Kaderindir Yeni Sezon Fragmanı Yayında! Zeynep Mehti’den Ayrılacak Mı?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Haftanın 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu

MasterChef 2020’nin 5. Hafta 3. Dokunulmazlığını Hangi Takım Kazandı? 5. Ve 6. Eleme Adayları Kimler Oldu?

Tv 8’in en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2020’de haftanın son dokunulmazlık oyunu heyecanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir