Magazin Haberleri » Diziler » Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu! Dizinin 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında!
Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu!
Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu!

Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu! Dizinin 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında!

Fox Tv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Öğretmen, uzun bir aradan sonra izleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Zeynep, hastaneden çıkar ama kimseyi tanımaz. Yılmaz, komiser görevden alınıp tekrar suç çetesi soruşturmasına verilir. Zeynep, evine gelip Akif’le birlikte çekilmiş videolarını bakıp, onu arar ve eğer bu işi kendisi için yapıyorsa ondan yapmamasını çocukları serbest bırakmasını ister. Tüm düğümler çözülür. Akif’in yardımıyla Yılmaz çeteyi çökertir. Öğretmen dizisinin yayın tarihi ve günü belli oldu. Dizinin 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı,


Pazar Dizileri 2020

Öğretmen Dizisinin Yayın Tarihi Ve Günü Belli Oldu!

Öğretmen dizisi 5. yeni bölümüyle 11 Ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akif, Yılmaz komiserle birlikte çatıya çıkıyor ve aşağıdaki kalabalığa gerçekleri anlatacağını söylüyor. Ama, açıklayamadan vurulup yeri yığılıyor. Öğretmen dizisinin 5. bölüm 2. fragmanında; Akif öğretmenin, öğrencilerine aslında işkence değil bir çeteyi çökertip onların geleceklerini kurmak için yaptığı, o patlamaların ise sahte olduğu ortaya çıkıyor

İşte Öğretmen 5. bölüm 2. fragmanı…

 

ÖĞRETMEN 4. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Akif, çocukları korkutmak için bir patlama daha yapar. Ateş, bir suç örgütüne bulaşmıştır. Onlardan para alıp Rüya’yı onlara götürmüştür. Tüm bunları bilen Akif, Ateş’ten her şeyi itiraf etmesini ister. Ateş, felçli annesi ve iki küçük kardeşini koruyamamaktan korkar. Akif, hocayla kavgaya tutuşan Ateş, onu yere yatırıp yumruklamaya başlar.

Gizem, kargaşa sırasında Akif’in odasına girip arkadaşlarının yaşadığını ve onun tüm bunları onları korumak için yaptığını öğrenir. Gelip sınıfa arkadaşlarının yaşadığını, Akif hocanın iyi birisi olduğunu söyler. Akif, Yılmaz’ı arayıp telefonu açık bırakmasını ister. Ateş, suç çetesinin gizli bir yeri olduğunu orada çetenin gizli işlerini yürüttüğünü söyler.

Yılmaz, gizli odayı bulup suç çetesini enseler. Akif, Ateş’e annesine bakması için yatılı bir hemşirenin ayarlandığını ve kardeşlerine de bakılacağını söyler. Zeynep, hiç bir şey hatırlayamaz ve babası bile ona yabancı biriymiş gibi gelir.

Yılmaz, baştan beri Akif’in kendisine yardım ettiğini ve bu suç çetesinin elindeki çocukları kurtarmak için bu hareketi yaptığını anlar.Akif, derin bir nefes alıp çocuklara her şeyi anlatacağını söyler. Ancak zaten hasta olan Akif yere düşüp bayılır.


Öğretmen Yeni Sezon İlk Fragmanı Yayında! Akif Gerçekleri Açıklayacağı Sırada Vuruluyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

İlk kez 2010 senesinde ekran karşısına geçen Kübra Kip hem güzelliği, hem de yeteneğiyle milyonları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir