Magazin Haberleri » Diziler » Arıza 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Haşmet’i Korurken Kendisi Vuruluyor!
Ali Rıza Haşmet'i Korurken Kendisi Vuruluyor
Ali Rıza Haşmet'i Korurken Kendisi Vuruluyor

Arıza 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Haşmet’i Korurken Kendisi Vuruluyor!

Show Tv’nin iddialı dizilerinden Arıza, 4. bölümüyle 4 ekim pazar günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali Rıza, Halide’ye Burak’ın zarar vermesinden korktuğunu ve kendisine biraz zaman istediğini söyler. Halide ise, Burak’ın da ailesinin de durmayacağını, o zaman kapısının önünde nöbet mi tutacağını sorar. O da gerekirse tutacağını söyler. Halide, kimsenin kendisini korumasına ihtiyacı olmadığını söyleyip dönüp gider. Arıza 4. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza, Haşmet’i korurken kendisi vuruluyor.


Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Haşmet’i Korurken Kendisi Vuruluyor!

Arıza dizisinin 4. bölüm 1. fragmanında; Haşmet, Ali Rıza ile görüşmeye gidiyor. Ona, zamanında kendisininde onun gibi olduğunu söylüyor. Ersoylular’ın kinini öfkesini kendi yanlarına çektiklerini söylüyor. Burak, emir veriyor. O taksi durağında kim varsa öldürmelerini istiyor. Adamları Haşmet’in de orada olduğunu söyleyince. onunda ölmesini emrediyor. Burak’ın adamları taksi durağını kurşun yağmuruna tutuyor. Ali Rıza, Haşmet’i korumak isterken kendisi vuruluyor.

İşte Arıza 4. bölüm 1. fragmanı….

ARIZA 4. SON BÖLÜM ÖZETİ!

Fuat, Sabri’yi almak için Haşmet’in evine adamlarıyla baskın yapar. Burak’ın yerini Sabri’nin Ali Rıza’ya verdiğini, videoyu da onun yaydığını düşündüğü için onu almak ister. Ancak Fuat, buna izin vermez. O sırada Halide gelir. Haşmet’in adamları Halide’yi içeri götürür. Fuat’a, tırların yüklenmediği haberi gelir.

Burak ise, Yaşar’ı bulup kafasına sıkmasını ister. O da kafasına silahı doğrulttuğu sırada Burak, ona engel olup ondan Ali Rıza’dan intikam almasını ister. Alamazsa onunla hesaplaşacağını söyler. Burak, babasından habersiz yeni aldığı hastanenin ambulanslarına malı yükleyip hastaneye taşıtır.

Gece yarısı tekneyle sevkıyatı yapmayı planlar. Babası oğluna kızsa da planı kabul eder. Halide, Ali Rıza’yı arayıp onunla buluşur. Sabri onu taksi durağında beklerken Burak’ın adamları onun yerini haber verir. Sabri’yi kaçıran Burak, onu konuşturmak için işkenceler yapar. Bu arada Halide’nin kendisini aramasını bekler.

Ali Rıza, Hasan’la birlikte Sabri’yi kaçırmak için harekete geçer. Halide, Burak’ı arayıp onunla buluşmak istediğini söyler. Burak, oradan ayrıldığında Ali Rıza ile Hasan, Sabri’yi oradan kaçırmayı başarır. Halide’yi arayan Ali Rıza, Sabri’yi aldıklarını söyler. Onun da Burak’la buluşmaya gittiğini duyunca, onun bu haberi almadan oradan çıkmasını ister. Burak, Sabri’nin kaçırılmasında Halide’nin Ali Rıza ile iş birliği yaptığını düşünüp çok sinirlenir. O sırada içeri Ali Rıza girer.


Arıza 4. Bölüm İlk Sahne Yayında! Halide Ali Rıza’nın Kendisini Korumasını Ret Ediyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

Kübra Kip Ekranlara Geri Dönüyor

İlk kez 2010 senesinde ekran karşısına geçen Kübra Kip hem güzelliği, hem de yeteneğiyle milyonları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir