Magazin Haberleri » Diziler » Öğretmen 4. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Akif’ten Çocukları Serbest Bırakmasını İstiyor!
Zeynep Akif'ten Çocukları Bırakmasını İstiyor
Zeynep Akif'ten Çocukları Bırakmasını İstiyor

Öğretmen 4. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Zeynep Akif’ten Çocukları Serbest Bırakmasını İstiyor!

Fox Tv’nin yeni gözde dizilerinden Öğretmen 4. yeni bölümüyle bu akşam ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akif, videonun montajını kimin yaptığını Ateş’e sorar. O da söylerse annesini onları koruyamayacağını söyleyince Akif, kendisinin onları koruyacağını söyler. Ateş, neden ona güveneceğini sorar. Gizem ise, içeri girip kendisinin Akif hocaya güvendiğini, kimsenin ölmediğini ve onun çok iyi biri olduğunu söyler. Öğrenciler, arkadaşlarının ölmediğine çok sevinir. Akif, öğrencilere her şeyi anlatacağını neden orada olduklarını anlatacağını söyleyecekken düşüp bayılır. Dizinin yeni fragmanında; Zeynep, Akif’ten çocukları serbest bırakmasını istiyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Zeynep Akif’ten Çocukları Serbest Bırakmasını İstiyor!

Öğretmen 4. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Zeynep, Yılmaz komiserle konuşup Akif’in nişanlısı olduğunu öğrendiğini ama onun kendisine çarpan kişi olduğunu söylüyor. Yılmaz ise, Akif’in ona çarpıp çarpmadığını bilmediğini ama iyi biri olmadığından emin olduğunu söylüyor. Zeynep, Akif’i arayıp eğer bu yaptığını kendisi için yapıyorsa ondan yapmamasını ve çocukları serbest bırakmasını istiyor.

İşte Öğretmen 4. bölüm 3. fragmanı…

 

ÖĞRETMEN 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Akif, Yılmaz komiseri arayıp, videoyu paylaşan kimse bulmasını ister. Eğer bulmaz ise sınıftan beş öğrenciye öldüreceğini söyler. Bu arada Zeynep, en son hatırladığı Akif’tir ve onun kendisini bile isteye canına kast ettiğini düşünür. Aslında, Zeynep müdür yardımcısıyla tartışıp ve ondan tehdit alır. Onu, okuldan çıkar çıkmaz başına neler gelebileceğini söyleyip tehdit eder.

Zeynep, yaşadığı tehditten sonra Akif’i arar. Ama, bir araba gelip ona çarpar. Zeynep, uyandığında başında en son gördüğü Akif’i hatırlar ve başına gelenleri onun yaptığını düşünür. Polisler, Zeynep’i sorguya alır ve o kendisine çarpanın Akif olduğunu söyler. Polisler Zeynep’e, Akif’i arattırır.

Akif, telefona cevap verip Zeynep’i, çok özlediğini söyler. Zeynep ise, Akif’e nasıl bir yalancı olduğunu söyleyip ona ateş püskürür. Zeynep’in babası, Akif’i arayıp ona durumu bildirir. Akif, Yılmaz komiseri arar ve ondan videoyu kimin paylaştığını öğrenmek ister. Ondan cevap alamayınca polislere oyun oynar.

Yılmaz komiser, cevabı komiserden ister ancak, o cevabı veremeyince kendisi suçluların ismini verir. Tüm videoyu Ateş’in çektiği ortaya çıkar. Akif, beş öğrenciyi içeri alır. İçeri giren çocuklar Tuğrul’un yaşadığını görüp mutlu olur. Diğer öğrenciler ise içeride ölüm kalım savaşına devam eder.


Öğretmen 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Akif Öğrencilere Gerçekleri Anlatmaya Karar Veriyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Nehir Tarık'ın Evlenme Teklifini Kabul Edecek Mi

Baraj 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Tarık’ın Evlenme Teklifini Kabul Edecek Mi?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 7. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Zerrin, Nazım’la …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir