Salı, Ekim 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Murat Yıldırım'ın Yeni Dizisi Aziz Bomba Gibi Geliyor! Dizi Ne Zaman Yayınlanacak?

Murat Yıldırım’ın Yeni Dizisi Aziz Bomba Gibi Geliyor! Dizi Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Show TV ekranlarında bu sezonun en iddialı dizilerinden birisi olması beklenen Aziz dizisinin ilk fragmanı yayınlandı. 1930’lu yıllarda geçen dizinin fragmanı büyük ilgi gördü. İddialı dizi Antakya’da çekiliyor. Murat Yıldırım’ın yeni dizisi Aziz, bomba gibi geliyor. Dizi ne zaman yayınlanacak? Ayrıntılar haberimizde…

Murat Yıldırım Kimdir?

Damla Sönmez kimdir?

Murat Yıldırım’ın Yeni Dizisi Aziz Bomba Gibi Geliyor!

Show TV’nin yeni dizisi Aziz’in yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Dizinin  senaryosunu Eda Tezcan kaleme alıyor. Dizide 1930’lu yıllarda varlıklı bir ailenin yaşadıkları anlatılıyor. Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Ahmet Mümtaz Taylan gibi isimlerin yer aldığı dizinin yayın tarihi henüz netleşmedi.

İşte Aziz dizisinin ilk tanıtımı…

AZİZ DİZİSİNİN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Dizinin oyuncu kadrosunda; Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez, Füsun Demirel, Meral Çetinkaya, Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan ve İmren Şengel gibi birbirinden usta isimler yer alıyor.

AZİZ DİZİSİNİN KONUSU!

Antakya’nın en büyük ve tek halı üreticisi olan Payidar ailesinin oğlu Aziz Payidar (Murat Yıldırım) refah ve zenginlik içinde bir hayat sürdürmektedir. Fransız delegesi Mösyö Pierre’in (Fırat Tanış) oğlu Teğmen Andre’yi öldürmesiyle Aziz’in kaderi değişiyor.

Doğduğu toprakları, sevdiği kadını, kısacası sahip olduğu her şeyi geride bırakmak zorunda kalıyor. İki yıl aradan sonra öldü zannedilen Aziz’in geri dönüşü herkesi çok şaşırtıyor. Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır.

Aziz, geri döndüğünde sahip olduğu her şeyi kaybetmekle kalmıyor, Fransız işgali altındaki Antakya bıraktığından daha kötü bir halde buluyor. Üstelik sevdiği kadın Dilruba (Damla Sönmez) da amcası Galip Payidar’ın (Ahmet Mümtaz Taylan) oğlu Adem (Güven Murat Akpınar) ile nişanlandığını öğreniyor.

İzleyicileri 1930’lu yıllara götürecek olan dizi, Hatay’ın Türkiye Cumhuriyeti’ne katılmasının hemen öncesindeki dönemi anlatıyor. Hatay’ın ana vatana katılımının heyecanının da yansıtılacağı Aziz dizisi, yeni sezonun en etkileyici hikayelerinden birisini olacak.

Simay Barlas Kimdir?

Murat Yıldırım’ın Yeni Pojesi Belli Oldu!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

MasterChef 8. Hafta Elenen Yarışmacı Kim Oldu

MasterChef 8. Hafta Elenen Yarışmacı Kim Oldu?

0
Tv 8'in en çok izlenen yarışma programı MasterChef Türkiye 2021, eleme bölümüyle ekrana geldi. Eleme potasına düşen 7 yarışmacı, yarışmada kalabilmek için var güçleriyle...
Esra Kılıç Kimdir?

Esra Kılıç Kimdir?

Burak Berkay Akgül Kimdir?

Burak Berkay Akgül Kimdir?