teensexonline.com
Ana SayfaKimdirEren Hacısalihoğlu Kimdir?

İlgili Postlar

Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

Renkli gözleriyle genç kızların beğenisini alan ve başarılı bir oyunculuk kariyeri sergileyen Eren Hacısalihoğlu Kimdir?
Bugün Doğan Ünlüler

Eren Hacısalihoğlu hangi burç? Eren Hacısalihoğlu aslen nerelidir? Eren Hacısalihoğlu kaç yaşında?

5 Haziran 1986 yılında Ankara’da doğan Eren Hacısalihoğlu aslen Trabzonlu’dur.  33 yaşında olan Yakışıklı oyuncu ikizler burcudur.

Eren Hacısalihoğlu Kimdir?

5 Haziran 1986 senesinde Trabzon’da dünyaya gelen başarılı ve yakışıklı oyuncu Eren Hacısalihoğlu Trabzon’lu olmasına rağmen çocukluğu Ankara’da geçmiştir. Çocukluğundan bu yana hep oyuncu olmak isteyen Eren Hacısalihoğlu’nun boyu 1.80’dir. Renkli gözleri ile dikkat çeken ve genç kızların beğenisini kazanan Eren Hacısalihoğlu İnşaat Mühendisliği’nin kazanmasına rağmen bölümü yarıda bırakmış. Ertesi sene konservatuar sınavlarına hazırlanan Eren Hacısalihoğlu bu hedefini hemen gerçekleştirmiştir. Babası inşaat sektöründe çalışır ve onun da bu alanda çalışmasını istemiştir; fakat Eren Hacısalihoğlu hayallerinin peşinden gitmeyi tercih etmiştir.

Mavi Kelebekler dizisi ile televizyon dizisi sektörüne dahil olan oyuncu Benim İçin Üzülme adlı diziyle kendini gösterdi. Bir Karadeniz dizisi olduğu için bu projeye kolay adapte olmuştur.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler