Magazin Haberleri » Dedikodu » Murat Yıldırım Baba mı Oluyor?
Murat Yıldırım Baba mı Oluyor
Murat Yıldırım Baba mı Oluyor

Murat Yıldırım Baba mı Oluyor?

TV8’de yayınlanan Hakan Ural ve Nur Tuğba Algül’ün sunuculuğunu yaptığı magazin haberleri gündeminin nabzının tutulduğu Gel Konuşalım’da bomba bir iddia ortaya atıldı. Bugün yayınlanan programda iddia edilene göre Kim Milyoner Olmak İster’in yakışıklı sunucusu ve başarılı oyuncu Murat Yıldırım baba mı oluyor? Detaylar haberimizde…


Murat Yıldırım ve Hatice Şendil Aynı Projede mi Yer Alacak?

Murat Yıldırım Baba mı Oluyor?

Nur Tuğba Algül ve Hakan Ural‘ın sunuculuğunu yaptığı magazin haberleri gündeminin masaya yatırıldığı günlük televizyon programı Gel Konuşalım’da bugün bomba bir iddia ile gündem yarattı. Programda iddia edilene göre Murat Yıldırım baba oluyor.

Iman Elbani kimdir?

Henüz bu aralar evliliklerinin ikinci yılını kutlayan mutlu çiftin bu haber ile mutluluklarına mutluluk kattıkları ve evliliklerini taçlandırdıkları bir gerçek. Murat Yıldırım’ın kısa sürede büyük beğeni toplayan romantik paylaşımı da bu mutlu haberin işareti olarak görülüyor.

Neden Açıklama Yapmadılar?

2008 Fas Güzellik Yarışması birincisi ve 2008 Miss Arab World güzeli olan Iman Elbani ile Kim Milyoner Olmak İster’in yakışıklı sunucusu ve başarılı oyuncu Murat Yıldırım önceki yıl dillere destan bir düğün ile dünyaevine girmiş ve düğünden sonra da uzunca bir süre gündemde kalmışlardı.

Murat Yıldırım kimdir?

Evlendikten sonra pek birlikte görünmeyen çiftin geçtiğimiz günlerde Gebze’deki büyük hastane zincirlerinden birlikte görüldükleri öğrenildi. Yine iddiaya göre Iman Elbani Murat Yıldırım çifti burada güzel haberler aldılar.

Murat Yıldırım’dan ‘Çin Seddi’ yarışmacısı hakkında açıklama


Henüz mutlu çift Iman Elbani Murat Yıldırım bu konu hakkında bir açıklama yapmadılar. Kulislerde dolaşan bilgilere göre çiftin bu mutlu haberin henüz duyulmasını istememeleri. Duyulmasını istemedikleri için de İstanbul dışında Gebze’de bir özel hastaneye gitmeyi tercih ettikleri. Mutlu çiftten bu konu hakkında açıklama geldiğinde sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz.

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Tamer Karadağlı’dan Yıllar Sonra Gelen İtiraf

Haber Global’de Jülide Ateş’in sunduğu ‘Jülide Ateş’le 40’ programına katılan ünlü oyuncu Tamer Karadağlı kendisine …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir