Magazin Haberleri » Kimdir » Iman Elbani Kimdir?
Iman Elbani kimdir
Iman Elbani kimdir

Iman Elbani Kimdir?

Dillere destan bir düğün ile dünya evine giren Kim Milyoner Olmak İster’in sunucusu Murat Yıldırım ile eşi Iman Elbani gündemi uzun bir süre meşgul etmişti. Ülkemizde pek tanınmayan 2008 Fas Güzeli seçilen ve evlilik sonrasında herkesin daha fazla bilgi almak istediği Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani kimdir? Iman Elbani kaç yaşında? Iman Elbani aslen nereli? Iman Elbani hangi burç? Iman Elbani hakkında bilinmesi gereken detaylar haberimizde…


Bugün Doğan Ünlüler


Iman Elbani Kaç Yaşında? Iman Elbani Aslen Nereli? Iman Elbani Hangi Burç?

23 Ekim 1989 doğumlu olan Faslı güzellik kraliçesi Iman Elbani şu an 29 yaşında. Fas’ın Meknes şehrinden olan Iman Elbani akrep burcu.

Murat Yıldırım’ın eşi Iman Elbani kimdir?

Arap dünyasının önemli güzellerinden biri olan Imane Elbani 2008 yılında Fas güzeli seçilerek şöhret basamaklarına ilk adımı atmış oldu. Fas güzeli seçilmesinden sonra yine aynı yıl yani 2008’de düzenlenen Miss Arab World yarışmasında da birinci olmayı başardı.

2008’de kazandığı iki önemli güzellik yarışmasından sonra eğitim amacı ile yurt dışına giden Faslı güzellik kraliçesi bir süre Londra’da kaldı. Londra’da aldığı oyunculuk eğitimi süresinde ve sonrasında hem Mısır hem de Fas’ta birçok dizi ve reklam projesinde boy gösterdi.

Şöhreti giderek artan Imane Elbani 2015’te Arap dünyasının en güzel 50 kadını listesinde yer aldı. Ortadoğu’da oldukça büyük bir hayran kitlesine sahip olan Imane Elbani’nin, Murat Yıldırım’la Londra’da tanıştığı iddia ediliyor.

Murat Yıldırım İman Elbani çifti 2017 yılında dillere desten bir düğün ile dünya evine girdiler.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında K.Ezo Demir

Avatar

İlginizi Çekebilir

Sibel Bilgiç Kimdir?

Sibel Bilgiç Kimdir?

“Diyemedim” şarkısıyla müziğe geri dönen Sibel Bilgiç kimdir? Sibel Bilgiç kaç yaşında? Sibel Bilgiç aslen …

Bir Yorum

  1. Avatar

    Cuanta mentira……Iman Elbani es mentirosa patologica

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir