Salı, Eylül 28, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Murat Boz'dan karşı hamle gecikmedi

Murat Boz’dan karşı hamle gecikmedi

-

Ayrılık sonrası sessiz geçen bir sürenin ardından ilk hareket Aslı Enver’den geldi. Aslı Enver, Instagram’da Murat Boz’un olduğu tüm fotoğraflarını sildi, ayrıca Murat Boz’u takipten çıkardı. Bunu gören Murat Boz’dan karşı hamle gecikmedi.Murat Boz ve Aslı Enver ayrıldı!

Tüm Fotoğraflar Silindi

Aslı Enver ile Murat Boz geçtiğimiz hafta 2,5 yıllık ilişkilerini aniden hiç beklenmedik bir şekilde sonlandırmıştı. Ayrılığın ardından magazincilerin iddiaları sorduğu Murat Boz “İddialar doğru. Yürütemedik, bitti. Aslı benim için çok değerli bir insan” açıklamasını yapmıştı.

Aslı Enver ve Murat Boz ayrılığının perde arkası!

Aslı Enver de Sessizliğini Bozdu

Ayrılık iddiaları ve yapılan haberlerden sonra sessiz kalan Aslı Enver’den herkesi şaşırtan önemli bir hamle geldi.
Murat Boz’un annesi Nedret Boz ile abisi Ali Boz’u hala takip etmeye devam eden güzel oyuncu, Murat Boz’u takipten çıktı ve birlikte oldukları bütün fotoğrafları da temizledi.

Aslı’nın Kıskançlıklarından Bıkıp Ayrılan Murat Boz, Numarasını Bile Değiştirdi

Murat Boz’dan karşı hamle gecikmedi

Ayrılık sonrası konuşan tarafa olan Murat Boz olmasına rağmen Aslı Enver hiç bir yerde görünmemiş kimseye ayrılık ile alakalı herhangi bir açıklama yapmamıştı. Sadece annesi ile bir paylaşım yapan Aslı Enver’in takipten çıktığını gören Murat Boz da eski sevgilisiyle olan tüm fotoğrafları sildi.Murat Boz ve Aslı Enver Ayrılığının Gerçek Nedeni Ortaya Çıktı! Nedeni İhanet mi?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Ceza' nın Yenikapı' da ki Konseri

Ceza’ nın Yenikapı’ da ki Muhteşem Konseri…

0
Türk Rap müziğin efsane seslerinden Ceza, Kerki Solfej’in düzenlediği ''TİKTAK'la Parket Seyret'' adlı konserlerin içeriğinde Yenikapı’da ki sahnesinde, Türkçe rap müzik severleine eşsiz dakikalar...