Ana SayfaDedikoduMüge Anlı Soyadını Değiştirdi

İlgili Postlar

Müge Anlı Soyadını Değiştirdi

Yıllardır televizyonun en çok izlenen programlarından birine imza atan Müge Anlı, birkaç hafta önce programının canlı yayınında evleneceğini açıklamıştı. 25 Haziran’da hayatını Şinasi Yüzbaşıoğlu ile birleştiren Anlı’dan nikah töreni sonrası ilk hamle geldi. Müge Anlı soyadını değiştirdi. İşte detaylar;

Canlı Yayında Olay Yaratan İtiraf

Uzun yıllardır ATV’de ekranlara gelen ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’i sunan Müge Anlı, 20 Haziran Pazartesi sabahı programın canlı yayınında evleneceğini duyurmuştu. 1999-2008 yılları arasında Burhan Akdağ ile evli kalan ve bu ilişkisinden Lidya adında bir kızı olan ünlü sunucu, “Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki… Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!” demişti.

48 yaşındaki Anlı, sözlerine, “Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim” diyerek devam etmişti.

“Dualarınızı Almak İstedim”

Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum” diyen ünlü isim, “Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim” şeklinde konuşmuştu.

Haberin ardından Müge Anlı’nın programdaki yol arkadaşları Prof.Dr. Şevki Sözen ve avukat Rahmi Özcan, ünlü sunucuyu tebrik etmişlerdi

25 Haziran’da Nikah Kıydılar

İlk olarak yakın dostları Zahide Yetiş ve Zuhal Topal’ın da katıldığı bir kına gecesi yapan Müge Anlı, Şinasi Yüzbaşıoğlu ile 25 Haziran Cumartesi günü aile arasında yapılan sade bir nikah töreniyle hayatını birleştirdi.

Müge Anlı Soyadını Değiştirdi

Bir süredir gözlerden uzak olan ünlü sunucu, nikahtan iki hafta sonra sosyal medya hesabına ‘Yüzbaşıoğlu’nu da ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler