Ana SayfaÜnlülerMelis Sezen 'den Samimi Açıklamalar

İlgili Postlar

Melis Sezen ‘den Samimi Açıklamalar

Son dönemde ekranların sevilen dizisi Sadakatsiz’de Derin karakterine hayat veren Melis Sezen bir gazeteye verdiği röportajda samimi açıklamalarda bulundu. Röportajın detayları haberimizde…

Melis Sezen kimdir?

Duygularıyla Hareket Eden Bir Genç Kız

Derin karakterine nasıl hazırlandınız?

– Derin’in temeline inmeye çalıştım. Derin hakkında kendime sürekli sorular sordum, Derin olarak sohbet etmeye, ondan bir şeyler yazmaya çalıştım.

Derin sıradan bir karakter olarak karşımıza çıkıyordu, ta ki özel hayatını öğreninceye kadar… Volkan ile ilişkisini senaryoda ilk okuduğunuzda ne düşündünüz?

– Öncelikle hiçbir karakterin sıradan olduğunu düşünmüyorum. Derin’in Volkan’la ilişkisini ilk okuduğumda tokat gibi çarpan şey, tabii ki durumun ne kadar yanlış olduğu.Fakat bu maalesef hayatta çok karşılaştığımız bir durum. Benim için bu noktada en önemli şey Derin’in çıkış noktasıydı. Yani Derin bu hikayedeki ikinci kadın, ama çoğu senaryoda gördüğümüz ve maalesef ki tabulaşmış kötü, para için entrika kuran bir kadın değil. Aksine yanlış kişiye aşık olmuş, hiç tahmin etmediği bir şekilde hamile kalmış biri. Henüz 24 yaşında, öyle toy ki mantığıyla değil tamamen duygularıyla hareket eden bir genç kız.

Melis Sezen “Derin’i Parçalamak İstiyorlar”

Derin için yayınlanan her yeni bölümün ardından sosyal medyadan sert tepkiler geliyor. Hatta Caner Cindoruk her hafta “kulağım çınlıyor” diye tweet bile atıyor. Size bu zamana kadar gelen en sert tepki ne oldu?

– Ah evet! Tabii ki çok sert tepkiler alıyoruz. Özellikle sosyal medyada okuduğum yorumlarda genelde Derin’i parçalamak istiyorlar!

Derin’i sevmeyenler kadar sevenler de var. Bunu neye bağlıyorsunuz?

– Çoğu kişi bunu itiraf etmek istemese de Derin’in yaşadıklarını yaşayan bir sürü kadın var. Onun duygusunda, sıkışmışlığın da çok şey bulduklarını düşünüyorum.

Sadakatsiz 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bahar Volkan’a Mahkemede Şahitlik Edecek Mi?

Aşk konusunda Derin’le ortak yönleriniz var mı? Burcu Oğlak, yükseleni Balık bir kişi olarak dehşetle izlediğinizi düşünüyorum aslında…

– Yükselenimi de biliyormuşsunuz! Evet, Oğlak ve Balık bir arada olunca bir tarafım tamamen mantığı, diğer tarafım da duygularımı ön plana çıkarıyor. Bu durum aslında birbirini dengelese de bazen çatışabiliyor bende. Derin’in kesinlikle su grubu olduğunu düşünüyorum! Bir taraftan da öyle aşık ki, insan aşık olunca aklı devre dışı kalırmış ya tam olarak onu yaşıyor. Hayatının neredeyse tek gerçeği haline dönüşmüş Volkan, onu öylesine seviyor ki kendisinin önüne koymuş, gözü hiçbir şey görmüyor. Ne zaman birini kendinizin önüne koyarsanız o zaman acı çekmeye mahkum olursunuz. Burada fedakarlık yapmaktan bahsetmiyorum, yanlış anlaşılmasın. Derin’in bunu henüz bildiğini düşünmüyorum ama ben biliyorum. O yüzden duygularım ne kadar yoğun olursa olsun rahatsız edici bir durumda mantığımla hareket ederim ve duygularımı belli etmemeye çalışırım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler