Cuma, Nisan 16, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Melis İşiten ve Sergen Deveci Aşkı Ortaya Çıktı

Melis İşiten ve Sergen Deveci Aşkı Ortaya Çıktı

-

Melis İşiten ve Sergen Deveci aşkı ortaya çıktı. Uraz Kaygılaroğlu’ndan ayrıldıktan sonra kimseyle gündeme gelmeyen güzel oyuncu Melis İşiten’in bir süredir oyuncu ve sosyal medya fenomeni Sergen Deveci ile aşk yaşadığı öğrenildi. İşte detaylar;

Melis İşiten’den Kaygılaroğlu’na Gönderme

Melis İşiten boşanma evresinde ihanet iddialarını yalanlamış ve Uraz Kaygılaroğlu ile her zaman arkadaş kalacaklarını hatta kızına yakın olabilmek için Kaygılaroğlu’nun bir sokak arkada ev tuttuğunu açıklamıştı. Ancak boşandıktan sonra İşiten’in üzgünlüğü yüzünden okunuyordu.  Son dönemlerde sık sık yan yana gelen ve sosyal medyada paylaşım yapan eski çiftin barışmak üzere olduğu yönünde iddialar vardı ki dün yeni kız arkadaşıyla fotoğraf paylaşan Kaygılaroğlu herkesi şaşkına çevirdi. Bu fotoğrafın ardından Melis İşiten’den göndermeli bir paylaşım geldi. İşiten sosyal medya hesabında “Bugün hissettiklerini unutma. Unutma sana hissettirilenleri.” mesajını yayınladı.

Melis İşiten Kimdir?

Melis İşiten’in Paylaşımı Aşkı Ele Verdi

Ünlü oyuncu kendi kişisel sayfasında yaptığı paylaşımda Sergen Deveci’yi etiketledi ve fotoğrafın altına da duygusal bir mesaj paylaştı. Böylece İşiten ile Deveci’nin aşkı resmiyet kazandı.

Melis İşiten İsyan Etti!Melis İşiten ve Sergen Deveci Aşkı Ortaya Çıktı

Melis İşiten Sergen Deveci‘yi etiketlediği paylaşımın altına, “Öpsen geçer, sarılsak unuturuz. Ama darılırsak kalırız öyle. Hiç darılmasak olmaz mı? Paramparça olmadan dile gelse kırılmaya yazan taraflarımız böylelikle gülüşümüzle iyi etsek birbirimizi derim ben. Yine kadehlerle doğurur sabahı, kahkahalarımızla şifalandırırız birbirimizi. Affedilir diyorum yani, öpünce diyorum geçer, yeter ki niyetimiz neşemizle sevmek olsun.” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Cartel Grubu 'ndan Uyuşturucuya Hayır Projesi

Ceza, Fuat Ve Cartel Grubu ‘ndan Uyuşturucuya Hayır Projesi…

0
CARTEL grubundan Ince Efe'nin hazırlayarak yapımını üstlenmiş olduğu "YOK" adlı uyuşturucuya hayır diyen UDDY proje albümü, 21 senelik bir aranın ardından ilk defa Türkiye'de....
Can Yaman ve Diletta Leotta

Can Yaman ve Diletta Leotta Ayrıldı Mı?

barlas

Barlas’tan Yeni Albüm Müjdesi