Perşembe, Nisan 15, 2021
Ana Sayfa Kimdir Sergen Deveci Kimdir?

Sergen Deveci Kimdir?

-

Sosyal medya fenomeni Sergen Deveci kimdir? Sergen Deveci kaç yaşında? Sergen Deveci TV projeleri neler? Sergen Deveci aslen nereli? Sergen Deveci hangi burç? Sergen Deveci hakkında merak ettiğiniz ve bilmeniz gereken her şeyi sizin için bu yazımızda yazdık.

Sergen Deveci Kaç Yaşında? Sergen Deveci Aslen Nereli? Sergen Deveci Hangi Burç?

Sergen Deveci 2 Ekim 1991 senesinde Kocaeli’nde dünyaya gelmiştir. Aslen Kocaelili olan Sergen Deveci, Terazi burcudur.

Sergen Deveci Kimdir?

Sergen Deveci eğitim hayatını İstanbul’da tamamlamıştır.

Oyunculuğa olan ilgisi nedeniyle Kocaeli Şehir Tiyatrosu’nda eğitim almıştır. Instagram, Facebook, YouTube gibi sosyal medya mecralarında tanınan isimler arasında yer almaktadır. Hazırlamış olduğu skeçleri ile büyük beğeni toplamaktadır.
Oyunculuk eğitimi için İstanbul’a yerleşmeye karar veren Sergen Deveci, oyunculuk eğitimlerini İstanbul’da özel bir kurumda almıştır.

A-Normal isimli tiyatro oyununda da sahne alan fenomen, kameralar karşısına ilk kez Blu Tv isimli dijital platformda yayınlanmakta olan ‘Bonkis’ adlı dizi ile geçmiştir. Sergen Deveci şimdi YouTube’da Daniska Show’u sunmaktadır.

Sergen Deveci Dizileri

  • 2020 – BonkisCEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nusret ‘e 5 Milyon Dolarlık Şok

0
İşletmeci Nusret 'e 5 milyon dolarlık telif davası açıldı. Bir restoranında kullanmak üzere anlaştığı çizimi diğer restoranlarında da kullandığı gerekçesi ile Nusret'e çizimi yapan...
ceyda-duvenci

Ceyda Düvenci “Kendimi Çok Yalnız Hissettim”