Ana SayfaDizilerMasumlar Apartmanı 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülben Doğum Yapıyor!

İlgili Postlar

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Gülben Doğum Yapıyor!

TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 4. bölüm sonra final yapacak. Dizi 68. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Safiye, çöplerin içine düştükten ve herkesin kendisini gördükten sonra şuursuzca kendisini sokağa atar. Doktor hanım onunla konuşur ve eve döndürmeyi başarır. Safiye, eve döndükten sonra çöpleri aşağı indirmeye başlar. Tüm ailesi ve komşuları ona yardım eder ve dairedeki çöpler bir kamyona yüklenip gönderilir. Masumlar Apartmanı 68. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Gülben, doğum yapıyor.

Salı Dizileri 2022

Gülben Doğum Yapıyor!

Masumlar Apartmanı 68. bölüm 2. fragmanında; Safiye ile Naci, normal bir evlilik yaşama yolunda ilk adımlarını atıyor. Han ile Ceylan’ın, arası düzeliyor. Güben’in doğum sancıları geliyor. Büyük bir telaşla Gülben, hastaneye götürülüyor ve doğum başlıyor.

İşte Masumlar Apartmanı 68. bölüm 2. fragmanı…

MASUMLAR APARTMANI 67. BÖLÜM ÖZETİ!

Safiye, Han’la birlikte onun yatağında bir köpeğin yattığını görünce şok olur. Hikmet, köpeği kucağına alıp odasına kapanır. Çocukluğuna dönüp köpeği bırakmayacağını söyler. Safiye, köpeği çıkarmak isterken Han, babasına seslenip sakın köpeği bırakmamasını için ona seslenir.

Han, ablasına eğer köpeği eve almazsa kendisinin de gitmeyeceğini söyler. Naci, Safiye’yle konuşup Han’ın çıkarsız sevebileceği birini bulduğunu, onun da aslında kedileri ve köpekleri çok sevdiğini hatırlatıp isterse eski haline dönebileceğini söyler. Onu alıp birlikte doktor hanımın yanına gider.

Safiye, ilk kez doktor hanımın kliniğine gider ve orada büyük bir gelişme gösterip koltuğa örtü bile sermez. Doktor hanım Safiye’nin, ne kadar güzel bir kadın olduğunu sadece bunu Naci’nin düşünmediğine ve onun artık yaşı gibi giyinmesi gerektiğine inandırır.

Klinikten ayrılırken Safiye, annesinin kendisine gülümsediğini görüp şaşırır. Han, Ceylan’a yardım etmek ister. O ise ondan yardım istemez. Oysa kaza yaptığı arabada hamile olan kadın bebeğini kazada bebeğini kaybettiği için kocası onu rahatsız eder. En sonunda dayanamayıp Ceylan’ın arkadaşı Han’ı arayıp durumu anlatıp ondan yardım ister.

Safiye, Esra’nın yanına gidip ondan alış veriş yapmak için ondan yardım ister. Alış verişte Safiye, kendisine şaşkınlıkla bakan gözleri görüp çok utanır. Normal bir insan olmak için il iş olarak eve gelip annesinin kıyafetlerini katlayıp kaldırmak için çöp torbasına koyar. Yukarı çıkıp onları atmak isterken vazgeçip geri aşağı iner.

Ama annesinin hayali yine kendisiyle konuşur ve ona o elbiselerden kurtulmasını söyler. Han ile Ceylan, barışır. Safiye, elbiseleri tekrar atmak için yukarı kata çıkar. Köpek evden kaçıp oradaki çöpleri karıştırır. Safiye, tekrar oraya gittiğinde çöplerin açıldığını görünce tekrar annesinin döndüğünü düşünür.

Onu ararken köpeği görüp dengesini kaybedip çöplerin içine düşer. Oradan çıkmak için Safiye, yardım için bağırır. Onun sesini duyan tüm apartman Safiye’yi çöp dairede görür.

Masumlar Apartmanı 68. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Safiye Üst Kattaki Çöpleri Boşaltıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler