Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumiyet 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İsmail Her Şeyi Gördüğünü Açıklıyor!

Masumiyet 8. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! İsmail Her Şeyi Gördüğünü Açıklıyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Masumiyet, 8. yeni bölümüyle 14 nisan çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Bahar, Timur’un tuzağına düştüğünü anlar. Harun’da, zor duruma düşer. Tüm, bunları Timur’un yaptığını öğrenen Bahar, kocasını evden kovup onunla boşanmaya karar verir. Masumiyet 8. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. İsmail, Hale’ye her şeyi gördüğünü açıklıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

İsmail Her Şeyi Gördüğünü Açıklıyor!

Masumiyet 8. bölüm 2. fragmanında; İrem, Ela’yla konuşmaya gidiyor. Ela, İlker’in onu sevdiğini söylüyor. Hale’nin planı tutuyor ve Bahar’ı manşetlere taşıyor. Her yerde Bahar’ın, ahlaksız biri olduğu haberi yazıyor. Timur ise paralarına kavuşuyor. İsmail, İlker’in şirkete girmesini engelliyor. İlker, evi terk ediyor. Hale, İsmail’e neden oğluna böyle davrandığını soruyor. Oda, o gece yaşananları gözleriyle gördüğünü açıklıyor.

İşte Masumiyet 8. bölüm 2. fragmanı…

 

MASUMİYET 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Ela, annesine bir mektup bırakıp gider. Bahar, kızının mektubundan onun anneannesinin yazlığına gittiğini anlar. Ela’yı takip eden İlker, onunla konuşana kadar kapıdan ayrılmaz. İlker, Ela’yı çok sevdiğini ve onu bırakmak istemediği için Ela’ya yalvarır. İrem, Hale’in babasına karşı doldurmasıyla evi terk edip otele yerleşir.

Gece, fazla içkiyi kaçırınca Hale’nin yanına gider. Bahar, kızını yazlıkta bulup Umut’la yanına gider. İlker, Ela’yı öpeceği sırada onlar gelir. Ela, İlker’i banyoya saklar. Annesinin, alış veriş için ve temizlik için ısrar etmesiyle onunla birlikte eve dönmeyi kabul eder.

Umut, şömineyi kapatmak için içeride kaldığı sırada banyoda İlker’i bulur. Kimseye, bir şey söylemez. Ancak, ertesi gün onun karşısına çıkıp Ela’yı rahat bırakmasını ister. Harun, kızını almak için gittiğinde yine hüsranla karşılaşır. Hale, oğlunu tehdit edip tekrardan İrem’le evlenmesini ister.

Avukat, boşanmanın iptal davasını açar ve İrem, sosyal medya hesabından aşklarının bitmeyeceğini ilan eder. Banu, Timur’un aklını çelip Bahar’ın telefonuna bir uygulama yüklemesini ister. Onun kiminle konuştuğunu dinler. Timur, Banu ne derse yapar. Bahar, kızının İlker’le görüştüğünü öğrenip Harun’u arar.

Harun, Bahar’la görüşmek için randevulaşır. Bunu öğrenen Timur, karısının onunla görüşmeye gittiğini bildiğini, bildiği üzere Hale’nin milyonluk teklifini kabul ettiklerini, ancak karısının çıkar yol bulamadığı için ondan para istediğini söyler. Harun, aslında Bahar’ın para isteyeceğini tahmin etmez.

Ancak, yinede onunla buluşmaya para götürüp onu sunar. Harun’un, Bahar’a para dolusu çantayı sunmasını Hale, görüntüler. İrem, bir kez daha bu sahneyle babasından uzaklaşır.

Masumiyet 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Bahar Timur’u Affetmiyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

Meryem Uzerli Kızıyla Yeni Fotoğraf Paylaştı

0
Meryem Uzerli kızıyla yeni fotoğraf paylaştı. Yaklaşık dört ay önce ikinci kez anne olan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, sosyal medya üzerinden yeni bir paylaşımda...
Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj