Cuma, Nisan 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumiyet 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! İrem İlker'den Boşanmanın Acısını Yaşıyor!

Masumiyet 6. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! İrem İlker’den Boşanmanın Acısını Yaşıyor!

-

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Masumiyet, 6. yeni bölümüyle 31 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ela, annesiyle babasının, kendisinin hamile olduğunu ve bebeğini düşürdüğünü bildiklerini öğrendikten sonra onlara çok kızar. Hale, savaşta her şeyin mubah olduğunu söyleyip oğlunu kurtarmak için yeni planlar düşünür. İrem, İlker’den boşanma protokolünü imzalar. Masumiyet 6. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. İrem, İlker’den boşanmanın acısını yaşıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

İrem İlker’den Boşanmanın Acısını Yaşıyor!

Masumiyet 6. bölüm 3. fragmanında; İrem, resmen İker’den boşanıyor. Daha doğrusu boşanmak zorunda kalıyor. Harun, kızının 6 yıl sonra da olsa İlker’den ayrılabildiği için çok mutlu oluyor. İrem, çevresindekilerin kendi hakkında konuştuklarını duyunca sinir krizleri geçiriyor. Ela, İrem’in gönderdiği mesaj karşısında şok oluyor.

İşte Masumiyet 6. bölüm 3. fragmanı….

MASUMİYET 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Ela, İlker’in yanına cam eve gidince o gece olanları hatırlar. İrem’in, intihar ettiği ve kocasının Ela’yla olduğu haberini herkes alır. Hastaneye kaldırılan İrem’in, ilaç yerine vitamin içtiğini Harun ile Hale öğrenir. İrem, onlara bu durumu kimseye söylememeleri için yalvarır.

Bahar, Ela’nın İlker’le buluştuğunu anlayıp sinirlenir. Ama kuzeni onu kurtarır. Birlikte sinemada olduklarını söyler. Hale, Ela’nın o geceyi hatırladığını öğrenir öğrenmez, onu yurt dışına kaçırmak için tüm hazırlıkları yapar. Hatta, İsmail’e ve evdekilere bir şey sezdirmeden oğluna veda yemeği hazırlayıp birlikte dans eder.

İlker, uçağa binmek üzere yola çıkar. Mahkeme başlar. İlker’in avukatı hakime onun hasta olduğunu mahkemeye katılamayacağına dair mazeret gösterir. Harun, Hale’nin İlker’i kaçırdığını anlayıp hakimden söz istediği anda o içeri girer.

Ela, o gece İlker’in kendisine sandalyeyle saldırdığını, kafasından yaralandığını ve kendisini o hale getirenin başka biri olduğunu söyler. Hale, zafer kazanmışcasına mutlu olur. Evde, bir kutlama düzenler. Harun, kızına kocasının başka bir kadına şiddet uyguladığını söylese de İrem’i, İlker’den ayırmayı başaramaz.

Ela, yolda yürürken hamile bir kadın görür ve hamile olduğunu hatırlar. Doğruca İlker’in evine gider ve onlara hamile olduğunu söyler. Hale ile İsmail’e bakıp, İlker’in artık cinayetten yargılanacağını, onun bebeğinin katili olduğunu söyler.

 Masumiyet 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ela Mektup Bırakıp Evi Terk Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

0
Afra Saraçoğlu hayalini gerçekleştirdi. Üst üste üç büyük markayla anlaşma imzalayan ve yeni dizisinin çekimlerini tamamlayan Afra Saraçoğlu, kendisini 650 bin liralık bir otomobille...
Reynmen'in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Reynmen’in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Ece Seçkin Nefes Kesti

Ece Seçkin Nefes Kesti