Çarşamba, Nisan 14, 2021
Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Derin'i Öldürmekle Suçlanıyor!

Sadakatsiz 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Derin’i Öldürmekle Suçlanıyor!

-

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 24. yeni bölümüyle 31 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Derin, duyduklarından sonra önce Volkan’la kavga eder. Sonra kendisini madur durumuna, Asya’yı suçlu duruma düşürmek için videonun üzerinde oynama yapıp yayımlatır. Asya, işinden olur. Sadakatsiz 24. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Volkan, Derin’i öldürmekle suçlanıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Volkan Derin’i Öldürmekle Suçlanıyor!

Sadakatsiz 24. bölüm 1. fragmanında; Derin, ortadan kayboluyor. Polisler eve geldiklerinde orada, bir kavga edildiğini anlıyor. Volkan’ı sorguya çekiyorlar. Asya’da, orada olduğu için sorguya çekiliyor. Gönül, kızının düşmanı olarak Asya’yı işaret ediyor. Komiser, Volkan’ın Derin’e onu öldüreceğini yazan mesajı buluyor. Derin’in öldürülmüş olacağı düşünülmeye başlıyor.

İşte Sadakatsiz 24. bölüm 1. fragmanı….

SADAKATSİZ 23. BÖLÜM ÖZETİ!

Bahar, Derin’i Asya’nın evinden çıkarken görür. Volkan, onun konuşmaları duyduğunu düşünüp hemen eve koşar. Derin, Zeynep’i annesine verip eve götürmesini ister. Ondan sonra Volkan’ın, kıyafetlerini yırtmaya başlar.

Volkan, gelip Derin’i o halde görünce onun, Asya’yla konuşmalarını duyduğunu anlar. Derin, Volkan’a boşanmalarını kutlamak istediğini söyler. Ona, kendisinin Asya gibi olmadığını onun elinden her şeyini alacağını ve Zeynep’i asla ona göstermeyeceğini söyler.

Volkan, kızını almak için çıkar. Peşinden Derin’de gider. Gönül, evdeki hizmetçilerden onların çok kötü kavga ettiklerini öğrenir. Haluk’a bir şey sezdirmeden Zeynep’i verip onları evlerine gönderir. Volkan, sabah erkenden işine diye çıkar. Ama yine gidip Asya’yla konuşmaya gider.

Gönül, Derin’i yerinden kaldırıp vakfa gitmeye razı eder. Derin, annesine az bir işi olduğunu söyleyip ondan ayrılır. Videonun üzerinde oynama yaptırıp yayımlatır. Vakıfta iken videoyu herkes görür. Derin, ilk defa görmüş gibi Asya’nın üzerine saldırır. O da, dayanamayıp Derin’e tokat atar.

Asya, Derin’in videoyu gördüğünü Volkan’dan sabah öğrendiği için onun madur durumuna düşmek için böyle bir oyun oynadığını anlar. Volkan, videonun orjinalini yayınlayıp Asya’yı kurtarmak ister. Ama Asya, onun bunu yapmasına engel olur. Asya, başhekimlikten alınır. Yerine, Derya getirilir.

Böyle olunca da Asya, hastanedeki görevinden istifa eder. Bu durumu öğrenen Volkan, Asya’nın yanına konuşmaya gider. O sırada Derin, Zeynep’i dadısıyla birlikte annesine gönderir. Derin, Volkan’ı özel numaradan arayıp ondan yardım ister. Arabasını Derin’e veren Volkan, Asya’yla birlikte eve gider.

Yolda polisleri arayan Volkan, eve gittiğinde evin darmadağın olduğunu ve Derin’in olmadığını görür. Eve o sırada polislerde gelir.

Sadakatsiz 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Derin Volkan’la Asya’yı Tuzağa Mı Düşürüyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın Nikah Tarihi Belli Oldu

Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı’nın Nikah Tarihi Belli Oldu

0
Nazlı Kayı ve Hacı Sabancı'nın nikah tarihi belli oldu. Pandemi nedeniyle bir aksilik olmazsa çift yakında dünya evine girecek. İşte detaylar; Keşke Ben de Aşık...
Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Kubilay Aka ve Beyza Güneş Davasında Flaş Gelişme

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Mehmet Erdem Uçakta Olay Çıkardı

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu