Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Masumiyet 5. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ela İlker'in Evine Neden Gidiyor?

Masumiyet 5. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Ela İlker’in Evine Neden Gidiyor?

-

Fox Tv’nin yeni gözde dizisi Masumiyet, 5. yeni bölümüyle 24 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ela, o günle alakalı bir şeyler hatırlamaya başlar. Psikolog onun sürekli karnını tuttuğunu fark eder. Ela’nın avukatı hakime İlker’in tutuklanmasını talep eder. Hale, köşeye sıkışıyor. Harun, onun ne yapmaya çalıştığını anlayıp onu, İlker’i ihbar etmekle tehdit eder. Masumiyet 5. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Ela, İlker’in evine neden gidiyor?

Çarşamba Dizileri 2020

Ela İlker’in Evine Neden Gidiyor?

Masumiyet 5. bölüm 3. fragmanında; Bahar, gazetecilere mahkemenin bitmediğini ve kimsenin de aklanmadığını söylüyor. Ela, bilinç altında hatırladıkları yüzünden mi İlker’i aklamaya çalıştığını düşünmeye başlıyor. Taksiye binen Ela, İlker’in evine gidiyor. Hale ile İrem, onu görünce şok oluyorlar.

İşte Masumiyet 5. bölüm 3. fragmanı…

MASUMİYET 4. BÖLÜM ÖZETİ!

İlker, hastaneye Ela’yla konuşmaya gider. Ela, onun konuşmasından sonra onun masum olabileceğini düşünmeye başlar. İlker, Bahar gelince özellikle boynundaki şalı yere alır. Ela, şalın üzerinden bir telefon numarası bulur. Bahar, güvenliği çağırıyor ve yaka paça İlker’i dışarı attırır.

İlker, hastanenin kapısında gazetecilere yakalanır. Onun hastaneye gitmesiyle tekrar oklar kendisine çevirilir. Avukatı, Hale’yle birlikte İlker’e bir metin ezberletir. Eve gazetecileri çağırıp ona, İlker, ezberlediği metin ve mimik hareketleriyle birlikte nişanlısından ayrı olduğu dönemde. Ela ile kısa bir ilişki yaşadığını itiraf eder.

Ela’dan ve ailesinden, ayrıca karısından özür diler. Bu arada İlker’in ayağına elektronik kelepçe takılır. Ela, o numarayı arayıp İlker’i dinler. İlker, ona yalvarır. Ela, hastaneden taburcu olup eve gelir. Annesi, o gün kızının yarım kalan doğum gününü kutlar. Ela, cep telefonundan İlker’i arayıp onunla konuşur.

İlker ona, mahkemede istediği ifadeyi vermesi için yalvarır. Mahkeme günü, Ela’nın avukatı hakime yeni bir görüntü fotoğraf vererek İrem’in, tutuklanmasını talep eder. İrem, Ela’yı darp etmekten göz altına alınır. Barda, içkiyi fazla kaçıran İrem, bar sahibine Ela’yı öldürmesini suçu İlker’in üzerine atmasını istediği anların görüntüleri ortaya çıkar.

Hale, daha önceden bar sahibini bulup tüm kumar borçlarını kapatıp onu yurt dışına gönderir. Tabi böylelikle oğlu kurtulup İrem, suçlu durumuna düşer. Harun, kızını kurtarmak için Hale’nin eline düşer. Onun istediği yemeğe gitmek zorunda kalır. Bahar ile Harun, konuşmak için bir araya gelir.

Masumiyet 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Harun Hale’nin Ne Yapmaya Çalıştığını Anlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Murat Boz 'dan Koronavirüs Açıklaması

Son Dakika… Murat Boz ‘dan Koronavirüs Açıklaması…

0
Ünlü popçu, Murat Boz 'dan koronavirüs açıklaması geldi. 4 gün evvel Covid 19 testi pozitif çıkan Murat Boz, kendini karantinaya aldığı öğrenildi. İşte Detaylar... Aslı...
Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…