Pazartesi, Nisan 19, 2021
Ana Sayfa Diziler Alev Alev 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cemre Çelebi'ye Karşı Taktik Değiştiriyor!

Alev Alev 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cemre Çelebi’ye Karşı Taktik Değiştiriyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Alev Alev, 20. yeni bölümüyle 25 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Cemre, Çelebi’ye mahkum olmak zorunda kalır. Ozan, Çelebi’nin büyük bir açığını bulur. Çiçek, Atlas için Ali’den vazgeçer. Rüya, Ömer’le arkadaşlarıyla yemeğe gider. Orada, Rüya’nın Ömer’le birlikte olamayacağı konuşulur. Alev Alev 20. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Cemre, Çelebi’ye karşı taktik değiştiriyor.

Perşembe Dizileri 2020

Cemre Çelebi’ye Karşı Taktik Değiştiriyor!

Alev Alev 20. bölüm 1. fragmanında; Ömer, Rüya’yı yeni patronundan kıskanıyor. Bülent, Atlas’ı alıp kaçırıyor. İskender, durumu öğrenip Atlas’ı Bülent’in elinden almak için istediği parayı vermeyi kabul ediyor. Çelebi, İskender’in Çiçek’e aşık olduğunu anlıyor ve onun gözünde bir değeri olamayacağını söylüyor. Cemre, Çelebi’yi alt edebilmek için onun kendisine yaptığının aynısını ona yapmaya karar veriyor. Zeyno, Ömer’e hala aşık olduğunu söylüyor.

İşte Alev Alev 20. bölüm 1. fragmanı…

ALEV ALEV 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Ömer, Zeynep’le konuşurken Rüya, onları görür ve kıskanır. Ozan’ın Arkeolog arkadaşı, ona verdiği sikkelerin bir tanesinin yurt dışında yapılan açık arttırmalarda, yirmi bin eurodan alıcı bulacağını söyler. Cemre, başka seçeneği olmadığı için kızı için eve geri döner.

Çelebi, Cemre’yi boşanmayı iptal etmek için zorlar. Eğer evrakları imzalamazsa, o evden gideceği konusunda onu tehdit eder. Cemre, kızı için evrakları imzalar. Rüya, Cemre’nin alı konulduğuna dair şikayette bulunup polislerle birlikte onu almaya Çelebi’nin evine girer. Cemre ona, zorla getirilmediğini ve boşanmaktan vazgeçtiğini söyler.

İskender, Atlas’a sürpriz hazırlar ve Çiçek’te onunla birlikte gider. Atlas, çok güzel bir gün geçirir. Dönüşte Ali, onları mutlu bir şekilde döndüklerini görüp, Çiçek’e yine bir karar vermesini ister. İskender’in ona aşık olduğunu, kendisini onun yüzünden ayrıldığın düşünür.

Çiçek’in kararı Atlas’tan yana olunca Ali ona, keşke o yangında ölmüş olmasını istediğini söyleyip gider. İskender, Çiçek’e aşık olduğunu kendisine itiraf edemezken Arzu, onun ona, aşık olduğunu anlar. Zeynep’in konuşmaları Rüya’nın kafasını karıştırır.

Çelebi, başkanlık secimi için zorla yanında durur. Orada Ozan’ı görür ve onunla konuşur. Cemre Ozan’a, onlara zarar gelmemesi için kendisinden uzak durmasını ister. Ozan. ona Çelebi’nin peşinde olduğunu ve onsuz bir hayat düşünemediğini söyler.

Cemre Ozan’a, savaşmaktan pes etmediğini söyler. Çelebi, Cemre’ye ancak aynı evden ölerek çıkabileceklerini söyler. Ozan, Güneş’ten Cemre’ye mesaj gönderir. Güneş, annesinin o evde neler yaşadığını ve oradan mutlu başka hayat yaşamak istediğini için, ona o mesajı verir.

Cemre, o evde kalıp Çelebi’nin açığını bulup onu hapse göndermek için orada kalıp Ozan’a haber vermesi gerektiğini anlar. Bülent, Atlas’ı almak için eve gelir. Çiçek ona, karşı durur. Ali’yi, Atlas için terk eden Çiçek, Tomris’i görmeye gider. Ona, artık Atlas’ın kendisiyle konuştuğunu söyler.

Alev Alev 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ömer’in Sabrını Zorluyorlar!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

Melisa Döngel ve Guadio Senia Aşkı Kısa Sürdü

0
Sen Çal Kapımı dizisiyle ünlenen Melisa Döngel DJ Guido Senia ile aşk dedikodularıyla gündemdeydi. Bir süre önce birlikte tatile gittiği iddia edilen Melisa Döngel...
Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Fahriye Evcen: Hadi Yaz Gelsin

Deren Talu'dan Bikinili Poz

Deren Talu’dan Bikinili Poz